Mikrobangų krosnelė Sharp R243BK kaina
Mikrobangų krosnelė Sharp R243BK kaina
Sharp R243BKTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
72.77 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Sharp R243BKKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 88.9 € |
|
72.77 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
72.77 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Sharp R243BKKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 88.9 € |
|
72.77 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
72.77 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Sharp R243BK mikrobangų krosnelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 7.36 eur/mėn |
|
73.59 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Mikrobangų krosnelė Mircowave, Sharp, 20l, juodas |
|
80.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
80.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 13:35
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHARP |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 4974019893471 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 35.9cm |
| Plotis | 44cm |
| Gylis | 25.8cm |
| Ekrano tipas | led |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilio galingumas | -w |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | 5 automatinės programos |
| Rodyti daugiau | |


































