Mikrobangų krosnelė Sharp R243BK цена
Mikrobangų krosnelė Sharp R243BK цена
Mikrobangų krosnelė Sharp R243BKKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 88.9 € |
|
72.77 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
72.77 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Mikrobangų krosnelė Sharp R243BKKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 88.9 € |
|
72.77 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
72.77 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Sharp R243BKTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
72.77 €
|
B магазин pigu.lt |
Sharp R243BK mikrobangų krosnelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 7.36 eur/mėn |
|
73.59 €
|
B магазин rde.lt |
Mikrobangų krosnelė Mircowave, Sharp, 20l, juodas |
|
80.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
80.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-17 12:24
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARP |
| Категория | Микроволновые печи |
| Продукт код | 4974019893471 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 35.9cm |
| Plotis | 44cm |
| Gylis | 25.8cm |
| Ekrano tipas | led |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilio galingumas | -w |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | 5 automatinės programos |
| Показать больше | |


































