Šaldytuvas Severin KGK 8975 kaina
Šaldytuvas Severin KGK 8975 kaina
Severin KGK 8975 šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 63.32 eur/mėn |
|
379.89 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
379.89 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Šaldytuvas Severin KGK 8975 |
|
379.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
379.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Severin KGK 8975 šaldytuvas-šaldiklis Pastatomi 262 L Balta |
|
389.30 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
389.30 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 06:42
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4008146034695 |
| Gamintojo kodas | kgk 8975 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 215kwh |
| Bendra talpa | 262l |
| Šaldytuvo talpa | 187l |
| Šaldiklio talpa | 75l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 20val. |
| Užšaldymo galia | 3.5kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Plotis | 55.1cm |
| Aukštis | 176cm |
| Gylis | 54cm |
| Svoris | 56kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Rodyti daugiau | |























