Šaldytuvas Severin RKS 8830 kaina
Šaldytuvas Severin RKS 8830 kaina
Severin RKS 8830 Retro redKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 445.0 € |
|
338.14 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas Severin Prekė - RKS8830Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
349.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
349.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis viršuje Severin RKS 8830Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
414.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mini šaldytuvas Severin RKS 8830 Retro redPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
338.14 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
338.14 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Severin RKS 8830 Retro redKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 445.0 € |
|
338.14 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Severin RKS 8830 šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 33.81 eur/mėn |
|
338.15 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldytuvas Severin RKS 8830 Retrorot |
|
338.15 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
338.15 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Mini šaldytuvas Severin RKS 8830 Retro redIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
349.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
349.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldytuvas Severin Prekė - RKS8830Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
349.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
349.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Severin Lodówka Severin Lodówka kombinowana Severin RKS8830 88 Cze.. |
|
406.99 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Severin RKS 8830 Retro RedNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
414.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas šaldiklis viršuje Severin RKS 8830Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
414.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis viršuje Severin RKS 8830Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
414.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Severin RKS 8830 Retro red |
|
422.97 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
422.97 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Severin RKS 8830 Retro Red |
|
436.03 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
436.03 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Lodówka Severin Lodówka kombinowana Severin RKS8830 88 Czerwony | S7607451 | 400.. |
|
441.50 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 09:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4008146030260 |
| Gamintojo kodas | rks 8830 |
| Šaldytuvo tipas | mini šaldytuvas, retro šaldytuvas |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 88kwh |
| Bendra talpa | 108l |
| Šaldytuvo talpa | 95l |
| Šaldiklio talpa | 13l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | be šaldiklio |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 11val. |
| Užšaldymo galia | 2kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 89.5cm |
| Gylis | 61.5cm |
| Svoris | 27kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 2 |
| Rodyti daugiau | |






































