Šaldytuvas Severin TKS 8846 kaina
Šaldytuvas Severin TKS 8846 kaina
Severin TKS 8846 šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 30.90 eur/mėn |
|
309.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
309.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Šaldytuvas Severin TKS 8846Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
309.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
309.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Šaldytuvas Severin TKS 8846Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
309.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
309.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Šaldytuvas Severin TKS 8846 |
|
320.55 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
320.55 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Severin Lodówka Severin TKS 8846 chłodziarko-zamrażarka Wolnostojący 120 .. |
|
344.85 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Severin TKS 8846Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
380.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Lodówka Severin TKS 8846 chłodziarko-zamrażarka Wolnostojący 120 l D Biały | TKS.. |
|
406.40 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Šaldytuvas Severin TKS 8846 šaldytuvas-šaldiklis laisvai pastatomas 120 l D Whit.. |
|
475.20 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 15:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4008146041877 |
| Gamintojo kodas | tks8846 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 125kwh |
| Bendra talpa | 120l |
| Šaldytuvo talpa | 107l |
| Šaldiklio talpa | 13l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 56cm |
| Aukštis | 84.5cm |
| Gylis | 57.5cm |
| Svoris | 31kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 1 |
| Rodyti daugiau | |
































