Severin WKS 8907 kaina
Severin WKS 8907 kaina
Severin, 15 butelių talpa, aukštis 52 cm, juodas - Vyno šaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
239.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
239.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Vyno šaldytuvas Severin T-MLX56944Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 268.0 € |
|
246.14 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mini šaldytuvas be šaldiklio Severin WKS 8907Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 300.9 € |
|
249.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Severin WKS 8907 vyno šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 23.03 eur/mėn |
|
230.30 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldytuvas Severin WKS 8907Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
230.30 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 6.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
230.30 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 6.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Vyno šaldytuvas Severin, 53 cm |
|
232.67 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
232.67 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Šaldytuvas Severin WKS 8907Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
239.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
239.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Severin, 15 butelių talpa, aukštis 52 cm, juodas - Vyno šaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
239.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
239.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Vyno šaldytuvas Severin T-MLX56944Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 268.0 € |
|
246.14 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mini šaldytuvas be šaldiklio Severin WKS 8907Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 300.9 € |
|
249.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mini šaldytuvas be šaldiklio Severin WKS 8907Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 300.9 € |
|
249.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Severin WKS 8907 Wine cooler |
|
298.11 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
298.11 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
SEVERIN WKS 8907 Vyno šaldytuvas 15 butelių 46L Black | WKS8907 | 4008146044137 |
|
335.65 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 08:25
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Severin |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4008146044137 |
| Gamintojo kodas | t-mlx56944 |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 97 |
| Butelių kiekis | 15vnt |
| Temperatūra | nuo +5°c iki +18°c |
| Maksimalus triukšmo lygis | 42db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Aukštis | 52cm |
| Plotis | 48cm |
| Gylis | 43cm |
| Svoris | 19kg |
| Temperatūros zonos | 1 |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |






























