Šaldytuvas Severin TKS 8847 kaina
Šaldytuvas Severin TKS 8847 kaina
Severin TKS 8847Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 473.0 € |
|
314.08 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Severin TKS 8847Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
343.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas Severin TKS 8847Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
307.66 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
307.66 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Severin TKS 8847 šaldytuvas-šaldiklis Laisvai pastatomas 120 l C Baltas |
|
307.66 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
307.66 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Severin TKS 8847 šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 31.35 eur/mėn |
|
313.46 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Severin TKS 8847Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 473.0 € |
|
314.08 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Severin TKS 8847 |
|
327.16 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
327.16 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Severin TKS 8847 weiß Tischkühlschrank |
|
336.23 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
336.23 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Severin TKS 8847Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
343.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas Severin TKS 8847Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
343.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
343.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Severin TKS 8847 chłodziarko-zamrażarka Wolnostojący 120 l C Biały | TKS 8847 | .. |
|
361.05 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Severin TKS 8847 laisvai pastatomas šaldytuvas-šaldiklis 120 l C White | TKS 884.. |
|
430.90 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 09:35
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4008146044564 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 87kwh |
| Bendra talpa | 120l |
| Šaldytuvo talpa | 107l |
| Šaldiklio talpa | 13l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 2kg/24h |
| Klimato klasė | n-st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 37db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 56cm |
| Aukštis | 84.5cm |
| Gylis | 59.8cm |
| Svoris | 39kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 3 |
| Palaikomos technologijos | low frost |
| Rodyti daugiau | |































