Šaldytuvas Severin VKS 8843 kaina
Šaldytuvas Severin VKS 8843 kaina
Severin VKS 8843Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
344.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Severin VKS 8843Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 401.0 € |
|
344.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Severin VKS 8843 white Table-Top Freezer |
|
300.75 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
300.75 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Šaldytuvas Severin VKS 8843Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
300.76 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
300.76 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Šaldytuvas Severin VKS 8843 lodówka Wolnostojący 133 l C Baltas |
|
300.76 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
300.76 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Severin VKS 8843 šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 31.43 eur/mėn |
|
314.27 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Severin VKS 8843 |
|
327.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
327.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Severin Lodówka Severin VKS 8843 lodówka Wolnostojący 133 l C Biał.. |
|
343.18 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Severin VKS 8843Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
344.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas Severin VKS 8843Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
344.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
344.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Severin VKS 8843Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 401.0 € |
|
344.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Lodówka Severin VKS 8843 lodówka Wolnostojący 133 l C Biały | VKS 8843 | 4008146.. |
|
384.00 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Šaldytuvas Severin VKS 8843 laisvai pastatomas šaldytuvas 133 l C White | VKS 88.. |
|
400.15 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 15:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4008146044588 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 58kwh |
| Bendra talpa | 133l |
| Šaldytuvo talpa | 133l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | be šaldiklio |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 56cm |
| Aukštis | 84.5cm |
| Gylis | 59.8cm |
| Svoris | 33.5kg |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita | 3 stiklinės lentynos, 3 lentynos durelėse, pieno produktų skyrelis |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 3 |
| Rodyti daugiau | |

























