Šaldytuvas Severin DT 8762 kaina
Šaldytuvas Severin DT 8762 kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4008146034930 |
| Gamintojo kodas | dt 8762 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 176kwh |
| Bendra talpa | 205l |
| Šaldytuvo talpa | 165l |
| Šaldiklio talpa | 40l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 22val. |
| Užšaldymo galia | 2kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 143.4cm |
| Gylis | 54.2cm |
| Svoris | 39kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | spalva tiksliau: juoda |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Rodyti daugiau | |































