Šaldytuvas Severin VKS 8808 kaina
Šaldytuvas Severin VKS 8808 kaina
Severin VKS 8808Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
288.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas Severin VKS 8808, be šaldiklioKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429 € |
|
289.00 €*
9 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 9 d.d. |
289.00 €*
9 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 9 d.d. |
Šaldytuvas be šaldiklio Severin VKS 8808Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
289.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Severin VKS 8808Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
306.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Severin VKS 8808Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
288.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas Severin VKS 8808, be šaldiklioKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429 € |
|
289.00 €*
9 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 9 d.d. |
289.00 €*
9 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 9 d.d. |
Šaldytuvas be šaldiklio Severin VKS 8808Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
289.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas be šaldiklio Severin VKS 8808Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
289.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Severin VKS 8808 šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 28.90 eur/mėn |
|
289.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldytuvas Severin VKS 8808Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
289.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
289.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Šaldytuvas Severin VKS 8808Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
294.76 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
294.76 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Severin VKS 8808Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
306.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas Severin VKS 8808, be šaldiklio |
|
315.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
315.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Severin VKS 8808 |
|
316.85 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
316.85 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Severin VKS 8808 |
|
320.92 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
320.92 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 18:40
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4008146036927 |
| Gamintojo kodas | vks 8808 |
| Šaldytuvo tipas | mini šaldytuvas |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 71kwh |
| Bendra talpa | 120l |
| Šaldytuvo talpa | 120l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | be šaldiklio |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 84.5cm |
| Gylis | 58cm |
| Svoris | 26kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita | 3 šaldytuvo lentynos; 3 lentynos durelėse; daržovių stalčius; lentynėlė buteliams |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Rodyti daugiau | |
































