Šaldytuvas Severin KGK 8943 kaina
Šaldytuvas Severin KGK 8943 kaina
Severin KGK 8943Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
610.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Severin KGK 8943Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 732.0 € |
|
610.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Severin KGK 8943Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 739 € |
|
610.98 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Severin KGK 8943 šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 59.90 eur/mėn |
|
599.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldytuvas Severin KGK 8943Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
599.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
599.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Severin KGK 8943Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
610.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas Severin KGK 8943Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
610.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
610.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Severin KGK 8943Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 732.0 € |
|
610.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas Severin KGK 8943, šaldiklis apačioje |
|
610.11 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
610.11 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Severin KGK 8943Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 739 € |
|
610.98 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Severin KGK 8943Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 739 € |
|
610.98 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Severin KGK 8943 |
|
618.92 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
618.92 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Severin KGK 8943 |
|
699.14 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
699.14 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-13 19:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4008146037078 |
| Gamintojo kodas | kgk 8943 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 244kwh |
| Bendra talpa | 317l |
| Šaldytuvo talpa | 223l |
| Šaldiklio talpa | 94l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 20val. |
| Užšaldymo galia | 4.5kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | sensorinis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 185.5cm |
| Gylis | 63.5cm |
| Svoris | 67.5kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | led apšvietimas |
| Lentynos | 3 |
| Palaikomos technologijos | totalnofrost |
| STAR klasė | 4 |
| Rodyti daugiau | |



























