Šaldytuvas Samsung RF65A967ESR kaina
Šaldytuvas Samsung RF65A967ESR kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 880609209473 |
| Gamintojo kodas | rf65a967esr |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 368kwh |
| Bendra talpa | 647l |
| Šaldytuvo talpa | 397l |
| Šaldiklio talpa | 250l |
| Temperatūra šaldiklyje | -23ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 8val. |
| Užšaldymo galia | 12kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 37db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | elektroninis, sensorinis |
| Papildomos funkcijos | ledo generatorius, nofrost |
| Plotis | 91.2cm |
| Aukštis | 182.5cm |
| Gylis | 72.3cm |
| Svoris | 152kg |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Greitas užšaldymas | + |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau | |



























