Poco C40 32GB kaina
Poco C40 32GB kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (51)
Xiaomi Poco C40 32GB DS Black REFURBISHED Grade AB Device without charger |
Atnaujinta
|
97.89 €
|
Išparduotasmartech.ee |
Xiaomi Poco C40 17 cm (6.71") Dviguba SIM jungtis Android 11 4G C tipo USB 4 GB .. |
|
121.93 €
|
Išparduotazemakaina.lt |
Xiaomi Poco C40 17 cm (6.71") Dviguba SIM jungtis Android 11 4G C tipo USB 4 GB .. |
|
151.82 €
|
Išparduotabigbox.lt |
Xiaomi Poco C40 17 cm (6.71") Dual SIM Android 11 4G USB Type-C 4 GB 64 GB 6000 .. |
|
155.50 €
|
Išparduotatrajektorija.lt |
MOBILE PHONE C40 32GB/BLACK MZB0B43EU POCO MZB0B43EU | 6934177774621 |
|
161.05 €
|
Išparduotaelektrika.lv |
Kainų kitimo istorija - Poco C40 32GB

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Poco C40 32GB
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | Poco |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6934177774867 |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP52 |
| Garantija | 24 |
| Akumuliatoriaus/baterijos talpa | 6000 |
| Akumuliatoriaus/baterijos tipas | Li-ion |
| Jutikliai | Artumo jutiklis |
| Procesoriaus modelis | JLQ JR510 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Vaizdo plokštės modelis | Mali-G52 |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| 3G ryšio palaikymas | + |
| 4G ryšio palaikymas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Mobilaus telefono tipas | Liečiamu ekranu |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 11 |
| Ekrano dydis | 6.71 |
| Didesnio atsparumo ekranas | Corning Gorilla Glass |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 3 GB |
| Maksimali atminties kortelės talpa | 1000 |
| WiFi sąsaja | + |
| Belaidis įkrovimas | - |
| USB jungties tipas | USB Type-C |
| Navigacijos (GPS) funkcija | + |
| FM radijas | + |
| Ausinių lizdas | Yra (3.5 mm) |
| Akumuliatorius/baterija keičiama | - |
| Greitas akumuliatoriaus įkrovimas | + |
| Svoris su akumuliatoriumi | 204 |
| Speciali apsauga | Atsparus drėgmei |
| Ryšių standartas | 2G bands GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2; 3G bands HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100; 4G bands 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41; Speed HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A; |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1080p@30fps |
| Vaizdo failų formatai | WMV |
| Palaikomos atminties kortelės | Micro SDXC |
| Ekrano raiška | 720 x 1650 |
| Atminties talpa | 32 GB |
| Palaikomos kalbos | Lietuvių |
| Išleidimo metai | 2022 |
| Modelis | Poco C40 |
| Veido atpažinimas | + |
| Priekinė kamera | 5 MP |
| Galinė kamera | 2 MP |
| SIM kortelės tipas | Nano SIM |
| Palaikomų SIM kortelių skaičius | 2 |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |





















































