Xiaomi Redmi 15C 5G 128GB kaina
Xiaomi Redmi 15C 5G 128GB kaina
Mobilusis telefonas Xiaomi Redmi 15C, 128 GB, juodaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 199 € |
|
143.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Xiaomi Redmi 15C 5G 4/128GB Midnight BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 159.0 € |
|
144.33 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
144.33 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Xiaomi Redmi 15C 5G išmanusis telefonas 128GB BlackBelaidės ausinės – tik už 1€! Dovanos vertė 29 Eur. |
|
154.25 €
|
Į parduotuvę bite.lt |
Mobilusis telefonas Xiaomi Redmi 15C Midnight Black 6.9 " IPS LCD 720 x 160..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
155.25 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Xiaomi Redmi | 15C | Midnight Black | 6.9 " | IPS LCD | 720 x 1600 pixels | Inte..Daugiau |
|
121.28 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
121.28 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Xiaomi Redmi 15C, 4GB/128GB, Mint Green MZB0LITEUDaugiau |
|
121.31 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
121.31 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Mobilus telefonas Xiaomi Redmi 15C 5G 128GB midnight blackDaugiau |
|
125.00 €
|
Į parduotuvę plkompiuteriai.lt |
Smartphone Xiaomi Redmi 15C 5G 4GB/128GB 120 Hz GreenDaugiau |
|
134.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
134.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Xiaomi Redmi | 15C | Midnight Black | 6.9 " | IPS LCD | 720 x 1600 pixels | Inte..Daugiau |
|
137.63 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Xiaomi Redmi 15C 5G (4GB+128GB) midnight black |
|
139.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
139.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
Mobilusis telefonas Xiaomi Redmi 15C, 128 GB, juodaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 199 € |
|
143.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Telefonas Xiaomi Redmi 15C 5G 4GB/128GB Midnight BlackNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
143.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
143.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Xiaomi Redmi 15C 5G 4/128GB Midnight BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 159.0 € |
|
144.33 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
144.33 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Xiaomi Redmi 15C 5G 4/128GB Midnight Black |
|
145.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
145.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Telefonas Xiaomi Redmi 15C 5G 4GB/128GB Midnight BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
145.86 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
145.86 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Xiaomi Redmi 15C 5G išmanusis telefonas 128GB BlackBelaidės ausinės – tik už 1€! Dovanos vertė 29 Eur. |
|
154.25 €
|
Į parduotuvę bite.lt |
Mobilusis telefonas Xiaomi Redmi 15C Midnight Black 6.9 " IPS LCD 720 x 160..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
155.25 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Smartphone Xiaomi Redmi 15C 5G Dual Sim 4GBDaugiau |
|
156.22 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
156.22 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Xiaomi Redmi | 15C | Midnight Black | 6.9 " | IPS LCD | 720 x 1600 pixels | Inte..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
159.04 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
159.04 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Xiaomi | Redmi | 15C | Midnight Black | 6.9 " | IPS LCD | 720 x 1600 pixels | In.. |
|
160.54 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
160.54 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Xiaomi | Redmi | 15C | Midnight Black | 6.9 " | IPS LCD | 720 x 1600 pixels | In.. |
|
160.72 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Išmanusis telefonas Xiaomi Redmi 15C 5G Dual Sim 4GB RAM 128GB - Midnight Black |
|
162.39 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
162.39 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Išmanusis telefonas Xiaomi Redmi 15C 5G 6.9" 1600x720 Dimensity 6300 128GB Dual-.. |
|
162.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Xiaomi Redmi | 15C | Midnight Black | 6.9 " | IPS LCD | 720 x 1600 pixels | Inte.. |
|
163.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
163.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Xiaomi Redmi | 15C | Midnight Black | 6.9 " | IPS LCD | 720 x 1600 pixels | Inte.. |
|
163.06 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Xiaomi Redmi | 15C | Midnight Black | 6.9 " | IPS LCD | 720 x 1600 pixels | Inte.. |
|
163.06 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Xiaomi | Redmi | 15C | Midnight Black | 6.9 " | IPS LCD | 720 x 1600 pixels | In.. |
|
167.25 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Xiaomi | Redmi | 15C | Midnight Black | 6.9 " | IPS LCD | 720 x 1600 pixels | In.. |
|
167.37 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
Xiaomi Redmi | 15C | Midnight Black | 6.9 " | IPS LCD | 720 x 1600 pixels | Inte.. |
|
182.70 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-25 01:12
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Xiaomi |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6932554458607 |
| Energijos klasė | a |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Ekrano tipas | ips lcd |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.9 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | + |
| Ekrano raiška | 720 x 1600 |
| Pagrindinė kamera | 50 + qvgampx |
| Priekinė kamera | 8mpx |
| Blykstė | led flash, hdr |
| Filmavimo raiška | 1080p@30fps |
| Procesoriaus tipas | mediatek dimensity 6300 (6 nm) |
| Procesoriaus dažnis | octa-core (2x2.4 ghz cortex-a76 & 6x2.0 ghz cortex-a55)ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 4000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 128gb |
| Atminties kortelės tipas | micro sdxc |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 6000mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 15 |
| Papildomos funkcijos | 4g, 5g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas |
| Jungties tipas | 3.5 mm jack, usb type-c |
| FM imtuvas | + |
| Modelis | xiaomi redmi 15c |
| Aukštis | 173.16mm |
| Plotis | 81.07mm |
| Gylis | 8.2mm |
| Svoris | 211g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, dėklas, kabelis |
| Kita informacija | 120hz adaptivesync, supports 33w fast charging |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 15 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 33 |
| Rodyti daugiau | |















































