Xiaomi Redmi Note 15 5G 128GB kaina
Xiaomi Redmi Note 15 5G 128GB kaina
Mobilusis telefonas Xiaomi Redmi Note 15 5G, 128GB, juodaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299 € Daugiau |
|
209.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Mobilusis telefonas XIAOMI Redmi Note 15 5G 6+128GB Glacier BlueKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 269 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
214.25 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Telefonas Xiaomi Redmi Note 15 5G 6/128GB BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 269.0 € Daugiau |
|
224.01 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
224.01 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Xiaomi Redmi Note 15 5G NFC Glacier Blue - 128GB 6.77" (17.2 cm) 6 GB 6000 mAh B..Daugiau |
|
168.52 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Xiaomi Redmi Note 15 5G 6/ 128GB Black mobilusis telefonas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 32.67 eur/mėn Daugiau |
|
195.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
195.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Telefonas Xiaomi Redmi Note 15 5G 6GB/128GB BlackNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
195.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
195.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Xiaomi Redmi Note 15 5G 6/128GB Glacier BlueDaugiau |
|
199.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
199.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Mobilusis telefonas Xiaomi Redmi Note 15 5G, 128GB, juodaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299 € Daugiau |
|
209.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Mobilusis telefonas Xiaomi Redmi Note 15 5G, 128GB, mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 236 € Daugiau |
|
209.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
209.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Mobilusis telefonas Xiaomi Redmi Note 15 5G, 128GB, mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 236 € Daugiau |
|
209.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
209.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Xiaomi Smartfon Xiaomi Redmi Note 15 5G 8/128GB Czarny (MZB0LWLEU)Daugiau |
|
210.78 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Mobilusis telefonas XIAOMI Redmi Note 15 5G 6+128GB Glacier BlueKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 269 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
214.25 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Xiaomi Redmi Note 15 5G - 6/128GBOficialus XIAOMI atstovas | Garantija 24 mėn. | Pristatysime per 1-3 d.d. |
|
214.25 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.49 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
214.25 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.49 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Xiaomi Redmi Note 15 5G, 6 GB, 128 GB, mėlynas - Išmanusis telefonasSudie, mokykla – labas, vasara! Daugiau |
|
219.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
219.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Telefonas Xiaomi Redmi Note 15 5G 6/128GB BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 269.0 € Daugiau |
|
224.01 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
224.01 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Xiaomi Redmi Note 15 5G, 6GB/128GB, Glacier Blue 71165Daugiau |
|
228.91 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
228.91 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Pizza ChefDaugiau |
|
231.32 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
231.32 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Išmanusis telefonas Xiaomi Redmi Note 15 5G 6/128GB JUODDaugiau |
|
235.35 €
4-6 d.d.
Pristatymo laikas: 4-6 d.d. |
235.35 €
4-6 d.d.
Pristatymo laikas: 4-6 d.d. |
Smartphone Xiaomi Redmi Note 15 5G (6GB RAM, 128GB Storage, Black)Daugiau |
|
236.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
236.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Xiaomi Redmi | Note 15 | Glacier Blue | 6.77 " | AMOLED | 1080 x 2392 pixels | Q..Daugiau |
|
243.51 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Telefonas Xiaomi Redmi Note 15 5G 6GB/128GB BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
245.36 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
245.36 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Xiaomi Redmi Note 15 5G 17.2 cm (6.77") 8 GB 128GB 5520 mAh BlueDaugiau |
|
267.93 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
267.93 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Xiaomi | Redmi | Note 15 | Glacier Blue | 6.77 " | AMOLED | 1080 x 2392 pixels |.. |
|
270.56 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Xiaomi Redmi | Note 15 | Glacier Blue | 6.77 " | AMOLED | 1080 x 2392 pixels | Q..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. Daugiau |
|
271.52 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
271.52 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Xiaomi Redmi | Note 15 | Glacier Blue | 6.77 " | AMOLED | 1080 x 2392 pixels | Q..Daugiau |
|
271.86 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Išmanusis telefonas Xiaomi Redmi Note 15 5G 6.77" OLED 128GB 108MP 20MP Snapdrag..Daugiau |
|
273.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Xiaomi Redmi | Note 15 | Glacier Blue | 6.77 " | AMOLED | 1080 x 2392 pixels | Q..Daugiau |
|
274.09 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
274.09 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Xiaomi Redmi | Note 15 | Glacier Blue | 6.77 " | AMOLED | 1080 x 2392 pixels | Q..Daugiau |
|
274.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
274.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Xiaomi Redmi | Note 15 | Glacier Blue | 6.77 " | AMOLED | 1080 x 2392 pixels | Q..Daugiau |
|
274.48 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Xiaomi | Redmi | Note 15 | Glacier Blue | 6.77 " | AMOLED | 1080 x 2392 pixels |..Daugiau |
|
279.71 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Xiaomi | Redmi | Note 15 | Glacier Blue | 6.77 " | AMOLED | 1080 x 2392 pixels |..Daugiau |
|
279.71 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
Xiaomi Redmi | Note 15 | Glacier Blue | 6.77 " | AMOLED | 1080 x 2392 pixels | Q..Daugiau |
|
300.62 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-31 10:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | XIAOMI |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6932554469696 |
| Energijos klasė | b |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | wi-fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, wi-fi direct |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.77 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | mohs level 5 |
| Ekrano raiška | 1080 x 2392 |
| Pagrindinė kamera | 108 + 8mpx |
| Priekinė kamera | 20mpx |
| Blykstė | led flash, hdr, panorama |
| Filmavimo raiška | 4k@30fps, 1080p@30fps, gyro-eis, ois |
| Procesoriaus tipas | qualcomm sm6475-ab snapdragon 6 gen 3 (4 nm) |
| Procesoriaus dažnis | octa-core (4x2.4 ghz cortex-a78 & 4x1.8 ghz cortex-a55)ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 6000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 128gb |
| Atminties kortelės tipas | microsdxc |
| Atminties kortelės talpa | 1 tbgb |
| Baterijos tipas | si/c li-ion |
| Baterijos talpa | 5520mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 15 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, 5g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei, greitasis įkrovimas |
| Jungties tipas | usb type-c 2.0, otg |
| FM imtuvas | - |
| MP3 | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip66 dust tight and water resistant (high pressure water jets) |
| Modelis | xiaomi redmi note 15 |
| Aukštis | 164mm |
| Plotis | 75.4mm |
| Gylis | 7.4mm |
| Svoris | 178g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, kabelis |
| Kita informacija | 68b colors, 120hz, dolby atmos, 45w wired 18w reverse wired |
| Gamintojo spalva | midnight black |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 15 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 33 |
| Rodyti daugiau | |























































