Poco C85 4G 128GB kaina
Poco C85 4G 128GB kaina
Telefonas POCO C85 6/128GB BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 119.0 € |
|
99.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
99.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Mobilusis telefonas Poco C85 6GB 128GB, violetinėKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 169 € |
|
104.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Mobilusis telefonas POCO C85 6+128 GreenKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 119 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
104.25 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Poco C85 išmanusis telefonas 6+128GB PurpleIšsimokėtinai už 4.12 €/mėn., su planais, be pabrangimo. Daugiau |
|
104.25 €
|
Į parduotuvę bite.lt |
POCO C85, 6 GB, 128 GB, juodas - Išmanusis telefonasNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ Daugiau |
|
109.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
109.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Poco C85 - 6/128GBOficialus POCO atstovas | Garantija 24 mėn. | Pristatysime per 1-3 d.d. |
|
99.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.49 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
99.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.49 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Mobilusis telefonas Poco C85, 128GB, black sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 126 € Daugiau |
|
99.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
99.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
POCO C85 6/ 128GB Purple mobilusis telefonas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 9.90 eur/mėn Daugiau |
|
99.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
99.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Telefonas POCO C85 6/128GB BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 119.0 € |
|
99.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
99.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Telefonas Poco C85 4G 6GB/128GB PurpleNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
102.43 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
102.43 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Mobilusis telefonas Poco C85 6GB 128GB, violetinėKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 169 € |
|
104.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Mobilusis telefonas POCO C85 6+128 GreenKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 119 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
104.25 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Poco C85 išmanusis telefonas 6+128GB PurpleIšsimokėtinai už 4.12 €/mėn., su planais, be pabrangimo. Daugiau |
|
104.25 €
|
Į parduotuvę bite.lt |
Telefonas Poco C85 4G 6GB/128GB PurpleIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
104.25 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
104.25 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Mobilusis telefonas Poco C85, 128GB, black sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 126 € Daugiau |
|
108.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
108.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
POCO C85, 6 GB, 128 GB, juodas - Išmanusis telefonasNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ Daugiau |
|
109.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
109.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
POCO C85 4G 6/128GB PurpleDaugiau |
|
115.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
115.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Išmanusis telefonas Xiaomi Poco C85 Dual Sim 6GB RAM 128GB - GreenDaugiau |
|
122.62 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
122.62 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Poco C85 4G, 6GB/128GB, Green MZB0LGFEUDaugiau |
|
123.54 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
123.54 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
MOBILE PHONE POCO C85/6/128GB PURPLE MZB0LGKEU POCO |
|
124.40 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
124.40 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
MOBILE PHONE POCO C85/6/128GB PURPLE MZB0LGKEU POCO |
|
125.55 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
125.55 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Smartphone Xiaomi Poco C85 Dual 6GB RAM 128GBDaugiau |
|
131.56 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
131.56 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Poco mobilus telefonas C85/MZB0LGFEU 6 GB RAM, 128 GB, 6000 mAh, 6.9" ekranas, 5..Daugiau |
|
136.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Smartphone POCO C85, 6GB RAM, 128GB Storage, 50MP Camera, 6000mAh Battery, Purple |
|
137.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
137.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
MOBILE PHONE POCO C85/6/128GB PURPLE MZB0LGKEU POCO |
|
141.12 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
141.12 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Smartphone C85 6/128GBDaugiau |
|
141.52 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
141.52 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
MOBILE PHONE POCO C85/6/128GB PURPLE MZB0LGKEU POCO |
|
149.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
149.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 06:49
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Poco |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6932554457273 |
| Energijos klasė | a |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | wi-fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Ekrano tipas | ips lcd, 120hz, 450 nits (typ), 600 nits (hbm) |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.9 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | - |
| Ekrano raiška | 720 x 1600 |
| Pagrindinė kamera | 50mpx |
| Priekinė kamera | 8mpx |
| Blykstė | led flash, hdr |
| Filmavimo raiška | 1080p@30fps |
| Procesoriaus tipas | mediatek helio g81 ultra (12 nm) |
| Procesoriaus dažnis | octa-core (2x2.0 ghz cortex-a75 & 6x1.8 ghz cortex-a55)ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 6000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 128gb |
| Atminties kortelės tipas | microsdxc |
| Atminties kortelės talpa | 1 tbgb |
| Akumuliatorius | 5000 mah, 18w greitas įkrovimas |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 6000mah |
| Budėjimo laikas iki | 504val. |
| Pokalbių laikas iki | 42val. |
| Operacinė sistema | xiaomi hyperos 2 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, greitasis įkrovimas |
| Jungties tipas | 3.5 mm jack, usb type-c 2.0 |
| FM imtuvas | + |
| MP3 | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip64 |
| Modelis | poco c85 |
| Aukštis | 173.16mm |
| Plotis | 81.07mm |
| Gylis | 8.2mm |
| Svoris | 211g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, vartotojo instrukcija, kabelis |
| Gamintojo spalva | green |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 15 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 33 |
| Rodyti daugiau | |



















































