Poco C40 32GB цена
Poco C40 32GB цена
На данный момент не является товар продавцы.
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
-
Поделиться Facebook
-
Копировать ссылку
Ссылка скопирована
Ранее сохранившийся предложения (51)
Xiaomi Poco C40 32GB DS Black REFURBISHED Grade AB Device without charger |
Восст.
|
97.89 €
|
распроданоsmartech.ee |
Xiaomi Poco C40 17 cm (6.71") Dviguba SIM jungtis Android 11 4G C tipo USB 4 GB .. |
|
121.93 €
|
распроданоzemakaina.lt |
Xiaomi Poco C40 17 cm (6.71") Dviguba SIM jungtis Android 11 4G C tipo USB 4 GB .. |
|
151.82 €
|
распроданоbigbox.lt |
Xiaomi Poco C40 17 cm (6.71") Dual SIM Android 11 4G USB Type-C 4 GB 64 GB 6000 .. |
|
155.50 €
|
распроданоtrajektorija.lt |
MOBILE PHONE C40 32GB/BLACK MZB0B43EU POCO MZB0B43EU | 6934177774621 |
|
161.05 €
|
распроданоelektrika.lv |
История цена изменений - Poco C40 32GB

Зачем платить больше?
- Об падение цен узнайте в первую очередь.
- Получите предложения акций
- Получите скидку коды
Получите сообщение снижение цены!
Войдите и мы будем в первую очередь сообщить об изменениях цен! 💚
Войти с Facebook Войти с GoogleНет Gmail или Facebook? Регистрация с е. почта
Существует высокая вероятность того, что цена упадет на 10% в течение следующих 3-х недель!
Отзывы, комментарии, мнения - Poco C40 32GB
Комментариев пока нет. Будьте первым!
Информация
| Марка | Poco |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 6934177774867 |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP52 |
| Garantija | 24 |
| Akumuliatoriaus/baterijos talpa | 6000 |
| Akumuliatoriaus/baterijos tipas | Li-ion |
| Jutikliai | Artumo jutiklis |
| Procesoriaus modelis | JLQ JR510 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Vaizdo plokštės modelis | Mali-G52 |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| 3G ryšio palaikymas | + |
| 4G ryšio palaikymas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Mobilaus telefono tipas | Liečiamu ekranu |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 11 |
| Ekrano dydis | 6.71 |
| Didesnio atsparumo ekranas | Corning Gorilla Glass |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 3 GB |
| Maksimali atminties kortelės talpa | 1000 |
| WiFi sąsaja | + |
| Belaidis įkrovimas | - |
| USB jungties tipas | USB Type-C |
| Navigacijos (GPS) funkcija | + |
| FM radijas | + |
| Ausinių lizdas | Yra (3.5 mm) |
| Akumuliatorius/baterija keičiama | - |
| Greitas akumuliatoriaus įkrovimas | + |
| Svoris su akumuliatoriumi | 204 |
| Speciali apsauga | Atsparus drėgmei |
| Ryšių standartas | 2G bands GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2; 3G bands HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100; 4G bands 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41; Speed HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A; |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1080p@30fps |
| Vaizdo failų formatai | WMV |
| Palaikomos atminties kortelės | Micro SDXC |
| Ekrano raiška | 720 x 1650 |
| Atminties talpa | 32 GB |
| Palaikomos kalbos | Lietuvių |
| Išleidimo metai | 2022 |
| Modelis | Poco C40 |
| Veido atpažinimas | + |
| Priekinė kamera | 5 MP |
| Galinė kamera | 2 MP |
| SIM kortelės tipas | Nano SIM |
| Palaikomų SIM kortelių skaičius | 2 |
| Показать больше Показать меньше | |





















































