Poco C85 256GB цена
Poco C85 256GB цена
Mobilusis telefonas Poco C85, 256 GB, purpleKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 137 € больше |
|
119.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
119.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
POCO C85 8/256GB GreenKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 139.0 € больше |
|
119.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
119.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
POCO C85, 8 GB, 256 GB, juodas - Išmanusis telefonasNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ больше |
|
119.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
119.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Mobilusis telefonas POCO C85 8+256 BlackKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 139 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
120.25 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Mobilusis telefonas Poco C85 8/256GB, violetinėKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179 € больше |
|
125.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
POCO C85 8/ 256GB Green mobilusis telefonas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 11.43 eur/mėn больше |
|
114.25 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
114.25 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Telefonas Poco C85 4G 8GB/256GB PurpleNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. больше |
|
114.25 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
114.25 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Telefonas Poco C85 4G 8GB/256GB PurpleIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
119.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
119.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Mobilusis telefonas Poco C85, 256 GB, purpleKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 137 € больше |
|
119.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
119.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
POCO C85 8/256GB GreenKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 139.0 € больше |
|
119.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
119.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
POCO C85, 8 GB, 256 GB, juodas - Išmanusis telefonasNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ больше |
|
119.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
119.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Mobilusis telefonas POCO C85 8+256 BlackKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 139 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
120.25 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Xiaomi POCO C85 - išmanusis telefonas (6,9 coliai) Dviguba SIM kortelė 8/256GB 6.. |
|
121.19 €
|
B магазин skytech.lt |
Poco C85 - 8/256GBOficialus POCO atstovas | Garantija 24 mėn. | Pristatysime per 1-3 d.d. |
|
124.25 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.49 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
124.25 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.49 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Mobilusis telefonas Poco C85 8/256GB, violetinėKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179 € больше |
|
125.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Mobilusis telefonas Poco C85, 256GB, black sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 137 € больше |
|
125.07 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
125.07 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
POCO C85 4G 8/256GB Purpleбольше |
|
129.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
129.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Poco C85 4G, 8GB/256GB, Black MZB0LFYEUбольше |
|
130.48 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
130.48 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
POCO C85 17.5 cm (6.9) Dual SIM 4G USB Type-C 8 GB 256 GB 6000 mAh Blackбольше |
|
130.97 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
130.97 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
POCO C85 17.5 cm (6.9") Dual SIM 4G USB Type-C 8 GB 256 GB 6000 mAh Blackбольше |
|
136.83 €
|
B магазин fortakas.lt |
Išmanusis telefonas Xiaomi Poco C85 Dual Sim 8GB RAM 256GB - violetinės spalvosбольше |
|
141.96 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
141.96 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
MOBILE PHONE POCO C85/8/256GB BLACK MZB0LFYEU POCOбольше |
|
144.00 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
144.00 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
MOBILE PHONE POCO C85/8/256GB PURPLE MZB0LGREU POCOбольше |
|
144.50 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
144.50 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
MOBILE PHONE POCO C85/8/256GB PURPLE MZB0LGREU POCOбольше |
|
145.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
145.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Xiaomi POCO C85 - smartphone (6.9") Dual SIM 8/256 GB 6000 mAh (purple)больше |
|
147.98 €
|
B магазин printera.lt |
MOBILE PHONE POCO C85/ 8/ 256GB GREEN MZB0LFUEU POCO Mobilieji telefonai |
|
151.20 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
151.20 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Poco mobilusis telefonas MZB0LFYEU 8 GB RAM, 256 GB atmintis, 6000 mAh baterija,..больше |
|
155.90 €
|
B магазин inserv.lt |
Smartphone POCO C85 8GB RAM 256GB Storage, Greenбольше |
|
158.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
158.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
MOBILE PHONE POCO C85/8/256GB PURPLE MZB0LGREU POCOбольше |
|
163.97 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
163.97 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Xiaomi POCO C85 - smartphone (6.9") Dual SIM 8/256 GB 6000 mAh (green)больше |
|
165.76 €
|
B магазин freyo.lt |
Xiaomi Poco C85 8/256GB Purpleбольше |
|
177.92 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
177.92 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-16 16:15
! Сообщить об ошибке| Марка | Poco |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 6932554457013 |
| Energijos klasė | a |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| Ryšiai ir duomenų perdavimas | 4g lte, nfc, bluetooth 5.3, wi‑fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual‑band, gps/glonass/beidou |
| WiFi | wi-fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Ekranas | 6.74 |
| Ekrano tipas | ips lcd, 120hz, 450 nits (typ), 600 nits (hbm) |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.9 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | - |
| Ekrano raiška | 720 x 1600 |
| Kamera | pagrindinė 50 mp + 2 mp, priekinė 8 mp |
| Pagrindinė kamera | 50mpx |
| Priekinė kamera | 8mpx |
| Blykstė | led flash, hdr |
| Filmavimo raiška | 1080p@30fps |
| Atmintis ir procesorius | mediatek helio g85 (12 nm), octa‑core; 6 gb ram, 128 gb rom; microsdxc iki 1 tb |
| Procesoriaus tipas | mediatek helio g81 ultra (12 nm) |
| Procesoriaus dažnis | octa-core (2x2.0 ghz cortex-a75 & 6x1.8 ghz cortex-a55)ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 256gb |
| Atminties kortelės tipas | microsdxc |
| Akumuliatorius | 5000 mah, 18w laidinis įkrovimas |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 6000mah |
| Budėjimo laikas iki | 504val. |
| Pokalbių laikas iki | 42val. |
| Operacinė sistema | xiaomi hyperos 2 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, greitasis įkrovimas |
| Jungties tipas | 3.5 mm jack, usb type-c 2.0 |
| FM imtuvas | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip64 |
| Modelis | poco c85 |
| Aukštis | 173.16mm |
| Plotis | 81.07mm |
| Gylis | 8.2mm |
| Svoris | 211g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, vartotojo instrukcija, kabelis |
| Senjorams | - |
| Gamintojo spalva | green |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 15 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 33 |
| Показать больше | |





















































