Philips FC9331/09 kaina
Philips FC9331/09 kaina
Dulkių siurblys Philips Vacuum cleaner PowerPro Compact FC9331/09 Bagless Po..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
105.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Philips FC9331/09Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 130.0 € |
|
119.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
119.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dulkių siurblys Philips FC9331/09Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
139.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
139.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Philips | Vacuum cleaner | PowerPro Compact FC9331/09 | Bagless | Power 900 W | .. |
|
97.99 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Philips 3000 series FC9331/09 vacuum 1.5 L Cylinder vacuum Dry BaglessDaugiau |
|
99.32 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
PHILIPS 3000 series FC9331/09 vacuum 1.5 L Cylinder vacuum Dry Bagless |
|
100.31 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Philips | Vacuum cleaner | PowerPro Compact FC9331/09 | Bagless | Power 900 W | .. |
|
100.58 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
100.58 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
„Philips 3000“ serijos FC9331/09 dulkių siurblys, 1,5 l, cilindrinis dulkių siur..Daugiau |
|
103.46 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Dulkių siurblys Philips Vacuum cleaner PowerPro Compact FC9331/09 Bagless Po..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
105.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Philips 3000 series FC9331/09 vacuum 1.5 L Cylinder vacuum Dry Bagless |
|
108.84 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Philips 3000 series FC9331/09 vacuum 1.5 L Cylinder vacuum Dry Bagless |
|
108.85 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
108.85 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Philips 3000 serijos FC9331/09 dulkių siurblys 1.5 L cilindrinis be maišelio |
|
110.25 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Philips FC9331/ 09 dulkių siurblys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 12.00 eur/mėn |
|
119.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
119.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Dulkių siurblys Philips FC9331/09Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
119.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
119.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Philips FC9331/09Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 130.0 € |
|
119.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
119.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Philips dulkių siurblys FC9331/09, 900 W, 1.5 L, HEPA 13, 76 dB, TriActive antga.. |
|
120.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Dulkių siurblys Philips FC9331/09, Juodos spalvos |
|
122.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
122.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Philips PowerPro Compact Bagless vacuum cleaner FC9331/09 AAA Energy Label Aller.. |
|
125.80 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Philips PowerPro Compact Bagless vacuum cleaner FC9331/09 AAA Energy Label Aller.. |
|
125.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
125.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Philips | Vacuum cleaner | PowerPro Compact FC9331/09 | Bagless | Power 900 W | ..Daugiau |
|
127.59 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Philips PowerPro Compact, Black/Blue FC9331/09 |
|
129.66 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
129.66 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Dulkių siurblys Philips FC9331/09Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
132.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
132.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
"Philips" 3000 serijos FC9331/09, Cilindrinis dulkių siurblys, sausas, be maišel.. |
|
135.40 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Philips | Vacuum cleaner | PowerPro Compact FC9331/09 | Bagless | Power 900 W | ..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
136.60 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
136.60 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Philips | Vacuum cleaner | PowerPro Compact FC9331/09 | Bagless | Power 900 W | .. |
|
137.80 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Dulkių siurblys Philips FC9331/09Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
139.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
139.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
PowerPro Compact Dulkių siurblys be maišelio - FC9331/09 |
|
139.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
139.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 09:42
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 8710103792925 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, cikloniniai dulkių siurbliai |
| Galia | 900w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | - |
| Galios reguliavimas ant rankenos | + |
| Vamzdis | teleskopinis |
| Energijos efektyvumo klasė | a |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Kietosios dangos valymo kokybės klasė | a |
| Kilimo valymo kokybės klasė | c |
| Dulkių rinktuvo tipas | cikloninis |
| Aukštis | 41cm |
| Plotis | 28.1cm |
| Gylis | 24.7cm |
| Svoris | 4.5kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 1.5l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | - |
| Micro filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | antgalis kietiems paviršiams |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 9m |
| Kita informacija | laido ilgis 6 m, veikimo spindulys 9 m. komplekte: triactive grindų antgalis, siauras antgalis, integruotas minkštas šepetėlis rankenoje. |
| Guminiai ratukai | + |
| Dulkių išleidimo klasė | a |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Filtrų tipas | antialerginis |
| Konstrukcija | rankena pernešimui |
| Laido ilgis | 6m |
| Plovimo funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |







































































