Fotoaparatas Nikon Z7 kaina
Fotoaparatas Nikon Z7 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-08-12 18:20
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | NIKON |
| Kategorija | Fotoaparatai |
| Papildoma informacija | Bluetooth |
| Svoris | 585 |
| Ekrano įstrižainė | 3.2 |
| Liečiamas ekranas | + |
| Maitinimo šaltinis | Akumuliatorius |
| Modelis | Z7 Body + NIKKOR Z 24-70mm f/4 S |
| WiFi sąsaja | + |
| Navigacijos (GPS) funkcija | - |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1080p@24fps |
| Jungtys | USB 3.0 |
| Vaizdo proporcija | 16:9 |
| Sensoriaus tipas | CMOS |
| Megapikselių skaičius | 45.7 |
| Nuotraukų formatai | Linear PCM |
| Kameros jautrumas (ISO) | 64 |
| Baltos spalvos balansas | Auto, 8 pozicijų + 1 naudotojo |
| Maksimali skiriamoji geba | 8256 x 5504 |
| Optika | Nikkor Z 24-79mm F4 |
| Rankinis fokusavimas | + |
| Autofokusavimas | + |
| Autofokusavimo tipas | TTL Autofokusavimas |
| Vaizdo ieškiklis | Yra (elektroninis vaizdo ieškiklis) |
| Ekspozicijos kompensavimas | - 5 EV iki + 5 EV su 1/2 EV arba 1/3 EV žingsniu |
| Užrakto greitis | 30 sek. - 1/8000 sek. |
| Galimybė prijungti išorinę blykstę | + |
| Blykstė | Nėra |
| Blykstės režimai | Rear Sync. |
| Filmavimo režimai | 4K |
| Ekrano raiška taškais | 210000 |
| Mikrofonas | Yra (Stereo) |
| 3D fotografavimas | - |
| Diafragma | Priklauso nuo pasirinkto objektyvo (komplekte Z 24-70 mm) |
| Vidinė atmintis | - |
| Rodyti daugiau | |






























