Šaldytuvas Hisense RL481N4BIE kaina
Šaldytuvas Hisense RL481N4BIE kaina
Hisense RL481N4BIE šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 95.57 eur/mėn |
|
573.42 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 24.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
573.42 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 24.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Šaldytuvas Hisense RL481N4BIEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
573.42 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
573.42 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Šaldytuvas Hisense RL481N4BIEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
579.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
579.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Hisense, SuperCool, 370 L, aukštis 186 cm, nerūdijančio plieno - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
579.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-09 12:32
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6921727054869 |
| Gamintojo kodas | rl481n4bie |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 143kwh |
| Bendra talpa | 370l |
| Šaldytuvo talpa | 370l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | be šaldiklio |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 10val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Plotis | 59.6cm |
| Aukštis | 186cm |
| Gylis | 65.2cm |
| Svoris | 65kg |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita | 2 šaldytuvo stalčiai; Šalto oro cirkuliacija; |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Rodyti daugiau | |


























