Šaldytuvas Hisense RB440N4WCE kaina
Šaldytuvas Hisense RB440N4WCE kaina
HISENSE RB440N4WCE ŠaldytuvasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
488.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
488.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-10-27 14:55
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6921727063762 |
| Gamintojo kodas | rb440n4wce |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 247kwh |
| Bendra talpa | 336l |
| Šaldytuvo talpa | 238l |
| Šaldiklio talpa | 98l |
| Temperatūra šaldiklyje | -24ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 10val. |
| Užšaldymo galia | 6kg/24h |
| Klimato klasė | sn-n-st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | sensorinis |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 201cm |
| Gylis | 59cm |
| Svoris | 50kg |
| Rodyti daugiau | |


















