Šaldytuvas Hisense RL415N4AWE kaina
Šaldytuvas Hisense RL415N4AWE kaina
HISENSE RL415N4AWE ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
464.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
464.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
HISENSE RL415N4AWE |
|
529.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
529.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-04-09 16:07
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6921727074430 |
| Gamintojo kodas | rl415n4awe |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 137kwh |
| Bendra talpa | 322l |
| Šaldytuvo talpa | 322l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | be šaldiklio |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 38db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 172cm |
| Gylis | 59cm |
| Svoris | 50kg |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |






















