Šaldytuvas Hisense RL313D4AWE kaina
Šaldytuvas Hisense RL313D4AWE kaina
Šaldytuvas be šaldiklio Hisense RL313D4AWEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399 € |
|
314.31 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Hisense, 242 L, aukštis 144 cm, baltas - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
319.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Hisense RL313D4AWE šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 49.25 eur/mėn |
|
295.49 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
295.49 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Šaldytuvas Hisense RL313D4AWEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
295.49 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
295.49 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldytuvas Hisense RL313D4AWEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
314.31 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
314.31 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldytuvas be šaldiklio Hisense RL313D4AWEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399 € |
|
314.31 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas be šaldiklio Hisense RL313D4AWEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399 € |
|
314.31 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Kombinuotas šaldytuvas Hisense RL313D4AWE Balta |
|
314.31 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
314.31 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Hisense, 242 L, aukštis 144 cm, baltas - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
319.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Hisense Lodówka Hisense Lodówka kombinowana Hisense RL313D4AWE Bia.. |
|
366.70 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Šaldytuvas Hisense Šaldytuvas kombinowana Hisense RL313D4AWE White | S0455567 | .. |
|
459.75 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 08:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6921727077196 |
| Gamintojo kodas | rl313d4awe |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 104kwh |
| Bendra talpa | 242l |
| Šaldytuvo talpa | 242l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Temperatūra šaldiklyje | be šaldiklioºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | be šaldiklio |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 143.4cm |
| Gylis | 54.2cm |
| Svoris | 38.5kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 5 |
| Žemos temperatūros kamera | - |
| STAR klasė | - |
| Rodyti daugiau | |


















