Šaldiklis Hisense FV191N4AW2 kaina
Šaldiklis Hisense FV191N4AW2 kaina
Šaldiklis Hisense NoFrost, 155 L, aukštis 144 cm, baltas Prekė-FV191N4AW2Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
329.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
329.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
FV191N4AW2, Gefrierschrank weiß |
|
504.53 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
504.53 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Šaldiklis Hisense Hisense FV191N4AW2, šaldiklis (white) | FV191N4AW2 | 692172705.. |
|
704.80 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 09:02
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 6921727053701 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | fv191n4 aw2 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 205kwh |
| Bendra talpa | 155l |
| Temperatūra | -18 |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 11val. |
| Užšaldymo galia | 12kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 143.4cm |
| Plotis | 55cm |
| Gylis | 55.7cm |
| Svoris | 46kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Antibakterinė danga | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Temperatūros kilimo garsinis signalas | + |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita informacija | keičiama durų atidarymo kryptis |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |




































