Šaldiklis Sharp SJSF182E2WEU kaina
Šaldiklis Sharp SJSF182E2WEU kaina
Sharp SJSF182E2WEUKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 374.0 € |
|
298.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Vestel Poland Spzoo SHARP SJSE182E2WEU Šaldiklis |
|
299.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
299.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-23 22:29
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHARP |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 4974019185521 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 246kwh |
| Bendra talpa | 187l |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 9.1kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Savybės | mažai šerkšno („lowfrost“ / „smartfrost“) |
| Aukštis | 145.5cm |
| Plotis | 54cm |
| Gylis | 59.5cm |
| Svoris | 45kg |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Kita informacija | laisvai pastatomas; elektroninis valdymas; rankinis atitirpinimas |
| Rodyti daugiau | |
















