Šaldiklis Candy CCHH 3012E kaina
Šaldiklis Candy CCHH 3012E kaina
Candy CCHH 3012EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 396.0 € |
|
286.80 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldiklis Candy CCHH 3012E, horizontalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 379 € |
|
286.81 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldiklis Candy CCHH 3012E, 300 LKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399 € |
|
309.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Šaldiklis Candy Freezer CCHH 3012E Energy efficiency class E Chest Free stan..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
325.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldiklis Candy CCHH 3012EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
274.89 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
274.89 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Candy Šaldiklis | CCHH 3012E | Energy efficiency class E | Chest | Free standing..Daugiau |
|
274.89 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
274.89 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Candy CCHH 3012E šaldiklis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 27.50 eur/mėn |
|
274.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldiklis CANDY CCHH 3012E 300L+ Siurblys (Hoover HE120PET) dovanų! |
|
279.36 €
|
Į parduotuvę bikuva.lt |
Candy CCHH 3012EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 396.0 € |
|
286.80 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldiklis Candy CCHH 3012EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
286.81 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
286.81 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Šaldiklis Candy CCHH 3012E, horizontalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 379 € |
|
286.81 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldiklis Candy CCHH 3012E, horizontalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 379 € |
|
286.81 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Candy Freezer | CCHH 3012E | Energy efficiency class E | Chest | Free standing |.. |
|
289.15 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Candy Freezer | CCHH 3012E | Energy efficiency class E | Chest | Free standing |.. |
|
299.50 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Candy Freezer | CCHH 3012E | Energy efficiency class E | Chest | Free standing |.. |
|
302.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
302.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Candy Freezer | CCHH 3012E | Energy efficiency class E | Chest | Free standing |.. |
|
302.38 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Candy Freezer | CCHH 3012E | Energy efficiency class E | Chest | Free standing |.. |
|
304.53 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
Candy Freezer | CCHH 3012E | Energy efficiency class E | Chest | Free standing |.. |
|
308.79 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Candy Freezer | CCHH 3012E | Energy efficiency class E | Chest | Free standing |.. |
|
308.79 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Šaldiklis Candy CCHH 3012E, 300 LKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399 € |
|
309.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Candy Freezer | CCHH 3012E | Energy efficiency class E | Chest | Free standing |.. |
|
316.78 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Candy Zamrażarka Candy Freezer | CCHH 3012E | Energy efficiency class E | Chest .. |
|
318.67 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Šaldiklis Candy Freezer CCHH 3012E Energy efficiency class E Chest Free stan..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
325.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Candy Freezer | CCHH 3012E | Energy efficiency class E | Chest | Free standing |.. |
|
326.58 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
326.58 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Candy Freezer | CCHH 3012E | Energy efficiency class E | Chest | Free standing |.. |
|
328.79 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Candy Freezer | CCHH 3012E | Energy efficiency class E | Chest | Free standing |.. |
|
345.62 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
345.62 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Candy Freezer | CCHH 3012E | Energy efficiency class E | Chest | Free standing |.. |
|
366.23 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 12:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 8059019090405 |
| Tipas | Šaldymo dėžė |
| Gamintojo kodas | cchh 3012e |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 232kwh |
| Bendra talpa | 300l |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 18val. |
| Užšaldymo galia | 18kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 84cm |
| Plotis | 111cm |
| Gylis | 63.2cm |
| Svoris | 40kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita informacija | 3 krepšiai; temperatūros reguliavimas |
| Rodyti daugiau | |




































