Šaldiklis Candy CCHH 200E kaina
Šaldiklis Candy CCHH 200E kaina
Candy CCHH 200EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 237.59 € |
|
197.87 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
197.87 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldiklis Candy CCHH 200E, horizontalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 280.9 € |
|
214.00 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
214.00 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Šaldiklis Candy CCHH 200ELizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
237.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Candy CCHH 200E šaldiklis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 19.79 eur/mėn |
|
197.87 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldiklis Candy CCHH 200EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
197.87 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
197.87 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Candy CCHH 200EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 237.59 € |
|
197.87 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
197.87 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldytuvas CANDY CCHH 200E Baltas 196L+ Siurblys (Hoover HE120PET) dovanų! |
|
206.11 €
|
Į parduotuvę bikuva.lt |
Candy | Šaldiklis | CCHH 200E | Energy efficiency class E | Chest | Free standin..Daugiau |
|
206.11 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
206.11 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldiklis Candy CCHH 200EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
214.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
214.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Šaldiklis Candy CCHH 200E, horizontalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 280.9 € |
|
214.00 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
214.00 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Šaldiklis Candy CCHH 200E, horizontalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 280.9 € |
|
214.00 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
214.00 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Šaldymo dėžė Candy CCHH 200ESiuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
214.99 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Candy | Freezer | CCHH 200E | Energy efficiency class E | Chest | Free standing ..Daugiau |
|
227.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
227.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Candy | Freezer | CCHH 200E | Energy efficiency class E | Chest | Free standing .. |
|
227.42 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Candy | Freezer | CCHH 200E | Energy efficiency class E | Chest | Free standing .. |
|
227.42 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Šaldymo dėžė Candy CCHH 200E Freezer, E, Chest, Free standing, Height 84.5 cm, F.. |
|
228.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Candy | Freezer | CCHH 200E | Energy efficiency class E | Chest | Free standing .. |
|
231.59 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Candy | Freezer | CCHH 200E | Energy efficiency class E | Chest | Free standing .. |
|
231.59 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
CANDY Freezer box CCHH200E, Energy class E, 196L, Width 91.5 cm, Height 84.5 cm,..Daugiau |
|
233.47 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
233.47 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Candy | Freezer | CCHH 200E | Energy efficiency class E | Chest | Free standing .. |
|
236.08 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Šaldiklis Candy CCHH 200ELizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
237.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Candy | Freezer | CCHH 200E | Energy efficiency class E | Chest | Free standing .. |
|
238.25 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Candy | Freezer | CCHH 200E | Energy efficiency class E | Chest | Free standing .. |
|
239.52 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
239.52 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Candy | Freezer | CCHH 200E | Energy efficiency class E | Chest | Free standing .. |
|
251.59 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Šaldymo dėžė Candy CCHH 200ENemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
255.73 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
255.73 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 05:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Candy |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 8059019060873 |
| Tipas | Šaldymo dėžė |
| Gamintojo kodas | cchh 200e |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 199kwh |
| Bendra talpa | 199l |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 21val. |
| Užšaldymo galia | 9kg/24h |
| Klimato klasė | sn-n-st-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 91.5cm |
| Gylis | 55.5cm |
| Svoris | 35.5kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | - |
| Antibakterinė danga | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Rodyti daugiau | |








































