Šaldiklis Midea MDRC345FEE01 kaina
Šaldiklis Midea MDRC345FEE01 kaina
Šaldiklis Midea MDRC345FEE01, 85 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369 € NEMOKAMAS pristatymasNEMOKAMAS pristatymas |
|
229.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Midea MDRC345FEE01Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 323.0 € |
|
235.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Midea Freezer MDRC345FEE01 Energy efficiency class E Chest Free standing He.. |
|
276.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Midea MDRC345FEE01 šaldiklis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 38.17 eur/mėn |
|
229.00 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
229.00 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Šaldiklis Midea MDRC345FEE01, 85 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
229.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Šaldymo dėžė MIDEA MDRC345FEE01, 249 litrai, superfreeze, 2 krepšiai |
|
235.00 €
|
Į parduotuvę muresta.lt |
Midea MDRC345FEE01Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 323.0 € |
|
235.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Midea Šaldiklis | MDRC345FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standi.. |
|
240.16 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
240.16 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Midea Freezer | MDRC345FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
254.22 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Midea Freezer | MDRC345FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
256.65 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
256.65 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Šaldiklis Midea MDRC345FEE01Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
256.65 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
256.65 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Midea Freezer | MDRC345FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
256.67 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Midea Freezer | MDRC345FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
256.67 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Midea Freezer | MDRC345FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
259.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Midea Freezer | MDRC345FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
260.17 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Midea Freezer | MDRC345FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
266.44 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Midea Freezer | MDRC345FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
268.89 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Midea Freezer MDRC345FEE01 Energy efficiency class E Chest Free standing He.. |
|
276.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldiklis Midea MDRC345FEE01Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
276.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
276.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Midea Freezer | MDRC345FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
292.97 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
292.97 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Midea Freezer | MDRC345FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
298.42 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
298.42 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 14:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MIDEA |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 6940461935487 |
| Tipas | Šaldymo dėžė |
| Gamintojo kodas | mdrc345fee01 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 216kwh |
| Bendra talpa | 249l |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 11.5kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 98.5cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 32.5kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | - |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Temperatūros kilimo garsinis signalas | + |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Kita informacija | temperatūros reguliavimas; garso signalas dėl temperatūros kilimo |
| Rodyti daugiau | |

































