Šaldiklis Midea MDRD129FZE01 kaina
Šaldiklis Midea MDRD129FZE01 kaina
Šaldiklis Midea MDRD129FZE01, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 214.9 € |
|
184.53 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Midea MDRD129FZE01Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 214.0 € |
|
184.53 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldiklis Midea MDRD129FZE01, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 214.9 € |
|
184.53 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldiklis Midea MDRD129FZE01, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 214.9 € |
|
184.53 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Midea MDRD129FZE01 šaldiklis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 30.76 eur/mėn |
|
184.53 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
184.53 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Midea MDRD129FZE01Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 214.0 € |
|
184.53 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Midea Šaldiklis | MDRD129FZE01 | Energijos vartojimo efektyvumo klasė E | Vertik.. |
|
184.53 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
184.53 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldiklis Midea MDRD129FZE01Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
199.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
199.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Midea Freezer | MDRD129FZE01 | Energy efficiency class E | Upright | Free standi.. |
|
199.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Midea Freezer | MDRD129FZE01 | Energy efficiency class E | Upright | Free standi.. |
|
207.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
207.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Midea Freezer | MDRD129FZE01 | Energy efficiency class E | Upright | Free standi.. |
|
207.32 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Midea Freezer | MDRD129FZE01 | Energy efficiency class E | Upright | Free standi.. |
|
207.32 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Midea Freezer | MDRD129FZE01 | Energy efficiency class E | Upright | Free standi.. |
|
207.32 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Šaldiklis Midea MDRD129FZE01 Freezer, E, Free standing, Height 84,5 cm, Freezer .. |
|
208.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Midea Freezer | MDRD129FZE01 | Energy efficiency class E | Upright | Free standi.. |
|
211.97 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Midea Freezer | MDRD129FZE01 | Energy efficiency class E | Upright | Free standi.. |
|
217.20 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Midea Freezer | MDRD129FZE01 | Energy efficiency class E | Upright | Free standi.. |
|
217.20 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Midea Freezer | MDRD129FZE01 | Energy efficiency class E | Upright | Free standi.. |
|
219.42 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
219.42 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Šaldiklis Midea Freezer MDRD129FZE01 Energy efficiency class E Upright Free .. |
|
223.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldiklis Midea MDRD129FZE01Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
223.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
223.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Midea Freezer | MDRD129FZE01 | Energy efficiency class E | Upright | Free standi.. |
|
234.57 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
234.57 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-31 12:22
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MIDEA |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 6940461938235 |
| Tipas | mažas šaldiklis |
| Gamintojo kodas | mdrd129fze01 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 164kwh |
| Bendra talpa | 86l |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 4kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 57.4cm |
| Gylis | 55.3cm |
| Svoris | 28.8kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Kita informacija | 3 krepšiai; temperatūros reguliavimas |
| Rodyti daugiau | |


































