Šaldiklis Midea MDRC207SLF01G kaina
Šaldiklis Midea MDRC207SLF01G kaina
Midea MCF150W (HS-186CN)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 192.0 € |
|
152.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldiklis MIDEA MDRC207SLF01G baltasLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
153.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Midea MDRC207SLF01G (MCF150W) white |
|
146.41 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
146.41 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Midea MDRC207SLF01G (MCF150W) šaldiklis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 14.92 eur/mėn |
|
149.22 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldiklis dėžė Midea MDRC207SLF01G (MCF150W)Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
149.22 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
149.22 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Midea MCF150W (HS-186CN)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 192.0 € |
|
152.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldiklis MIDEA MDRC207SLF01G baltasLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
153.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldiklis dėžė Midea MDRC207SLF01G (MCF150W)Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
153.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
153.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Šaldiklis Midea MDRC207SLF01G (MCF150W) baltas |
|
159.72 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
159.72 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Midea MCF150W (HS-186CN) white |
|
172.67 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
172.67 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 19:20
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MIDEA |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 4627121252925 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 228kwh |
| Bendra talpa | 142l |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 30val. |
| Užšaldymo galia | 6.5kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 63cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 29kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Rodyti daugiau | |



























