Šaldiklis Midea MDRC280FEE01 kaina
Šaldiklis Midea MDRC280FEE01 kaina
Midea MDRC280FEE01Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 279.0 € |
|
184.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldiklis Midea MDRC280FEE01, 85 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 329 € |
|
199.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Midea MDRC280FEE01 šaldiklis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 20.70 eur/mėn |
|
206.95 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldiklis Midea MDRC280FEE01Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
219.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
219.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Midea Freezer | MDRC280FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
219.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Midea Freezer | MDRC280FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
224.89 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Midea Freezer | MDRC280FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
228.15 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
228.15 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Midea Freezer | MDRC280FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
228.16 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Midea Freezer | MDRC280FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
228.16 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Šaldymo dėžė Midea MDRC280FEE01 Freezer, E, Chest, Free standing, Height 85 cm, .. |
|
235.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Midea Freezer | MDRC280FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
236.85 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Midea Freezer | MDRC280FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
239.02 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Midea Freezer | MDRC280FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
239.02 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Midea Freezer | MDRC280FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
239.02 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Šaldiklis Midea Freezer MDRC280FEE01 Energy efficiency class E Chest Free st..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
246.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldiklis Midea MDRC280FEE01Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
246.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
246.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Midea Freezer | MDRC280FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
252.36 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
252.36 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Midea Freezer | MDRC280FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
255.65 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Chest freezer MDRC280FEE01 |
|
265.27 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
265.27 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 20:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MIDEA |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 6940461935494 |
| Tipas | Šaldymo dėžė |
| Gamintojo kodas | mdrc280fee01 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 200kwh |
| Bendra talpa | 198l |
| Temperatūra | +10 / -24 |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 21val. |
| Užšaldymo galia | 9kg/24h |
| Klimato klasė | sn, n, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 81.6cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 26.5kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | - |
| Antibakterinė danga | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita informacija | komplekte vienas krepšys; temperatūros reguliavimas; winter guard (-15c) |
| Rodyti daugiau | |


































