Šaldiklis Midea MDRU229FZE01 kaina
Šaldiklis Midea MDRU229FZE01 kaina
Midea MDRU229FZE01Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 275.99 € |
|
187.40 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Midea MDRU229FZE01 šaldiklis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 21.73 eur/mėn |
|
217.27 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
217.27 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Šaldiklis Midea MDRU229FZE01, 142 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
239.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Midea Šaldiklis | MDRU229FZE01 | Energijos vartojimo efektyvumo klasė E | Vertik.. |
|
249.43 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
249.43 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldiklis Midea MDRU229FZE01Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
269.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
269.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Midea Freezer | MDRU229FZE01 | Energy efficiency class E | Upright | Free standi.. |
|
269.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Midea Freezer | MDRU229FZE01 | Energy efficiency class E | Upright | Free standi.. |
|
274.90 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Midea Freezer | MDRU229FZE01 | Energy efficiency class E | Upright | Free standi.. |
|
277.57 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Midea Freezer | MDRU229FZE01 | Energy efficiency class E | Upright | Free standi.. |
|
280.25 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Midea Freezer | MDRU229FZE01 | Energy efficiency class E | Upright | Free standi.. |
|
280.25 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Midea Freezer | MDRU229FZE01 | Energy efficiency class E | Upright | Free standi.. |
|
280.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
280.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Šaldiklis Midea MDRU229FZE01 Freezer, E, Free standing, Height 142 cm, Freezer n.. |
|
281.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Midea Freezer | MDRU229FZE01 | Energy efficiency class E | Upright | Free standi.. |
|
282.63 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Midea Freezer | MDRU229FZE01 | Energy efficiency class E | Upright | Free standi.. |
|
290.92 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Midea Freezer | MDRU229FZE01 | Energy efficiency class E | Upright | Free standi.. |
|
293.59 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Midea Freezer | MDRU229FZE01 | Energy efficiency class E | Upright | Free standi.. |
|
293.59 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Midea Freezer | MDRU229FZE01 | Energy efficiency class E | Upright | Free standi.. |
|
298.40 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
298.40 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Šaldiklis Midea Freezer MDRU229FZE01 Energy efficiency class E Upright Free .. |
|
302.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldiklis Midea MDRU229FZE01Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
302.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
302.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Midea Freezer | MDRU229FZE01 | Energy efficiency class E | Upright | Free standi.. |
|
331.65 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
331.65 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 02:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MIDEA |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 6954903817125 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | - |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 183kwh |
| Bendra talpa | 160l |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 7.2kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 42db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Savybės | greitas užšaldymas |
| Aukštis | 142cm |
| Plotis | 55cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 36.5kg |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Kita informacija | reguliuojamos kojelės; total no frost: ne |
| Rodyti daugiau | |

































