Šaldiklis Hisense FV1N176NECE kaina
Šaldiklis Hisense FV1N176NECE kaina
Šaldiklis HISENSE FV1N176NECE |
|
419.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
419.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Hisense FV1N176NECETik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
463.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
HISENSE FV1N176NECE |
|
419.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
419.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldiklis Hisense FV1N176NECEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
419.89 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
419.89 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldiklis HISENSE FV1N176NECE |
|
419.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
419.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Hisense FV1N176NECE šaldiklis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 70.00 eur/mėn |
|
419.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldiklis Hisense FV1N176NECEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
432.49 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
432.49 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Hisense FV1N176NECETik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
463.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Hisense, No Frost, 194 l, aukštis 170 cm, pilkas - ŠaldiklisSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
499.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
499.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-29 18:16
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 6921727080424 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | fv1n176nece |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 219kwh |
| Bendra talpa | 194l |
| Temperatūra | -24°c |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 10val. |
| Užšaldymo galia | 9kg/24h |
| Klimato klasė | sn-n-st-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 169.1cm |
| Plotis | 55cm |
| Gylis | 55.7cm |
| Svoris | -kg |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Rodyti daugiau | |
















