Šaldiklis Liebherr FNe 1404 kaina
Šaldiklis Liebherr FNe 1404 kaina
Šaldiklis Liebherr FNe 1404 Pure, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 559 € |
|
429.23 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Liebherr pure NoFrost, 93 L, aukštis 85 cm, baltas - ŠaldiklisSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
469.99 €
15-17 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 15-17 d.d. |
469.99 €
15-17 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 15-17 d.d. |
Mini šaldiklis Liebherr FNe 1404 PureIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
429.23 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
429.23 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Šaldiklis Liebherr FNe 1404 Pure, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 559 € |
|
429.23 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldiklis Liebherr FNe 1404 Pure, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 559 € |
|
429.23 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Mini šaldiklis Liebherr FNe 1404 PurePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
429.23 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
429.23 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Šaldiklis Liebherr FNe 1404Daugiau |
|
429.23 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
429.23 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
LIEBHERR FNe 1404 Šaldiklis |
|
429.33 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
429.33 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Liebherr FNe1404 šaldiklis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 71.57 eur/mėn |
|
429.43 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldiklis Liebherr FNe 1404 Pure NoFrostYra sandėlyje. |
|
433.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
433.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Liebherr pure NoFrost, 93 L, aukštis 85 cm, baltas - ŠaldiklisSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
469.99 €
15-17 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 15-17 d.d. |
469.99 €
15-17 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 15-17 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-25 15:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 4016803094364 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | fne 1404 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 185kwh |
| Bendra talpa | 93l |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 7.5kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 37db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 55cm |
| Gylis | 60.7cm |
| Svoris | 35.3kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Antibakterinė danga | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | jutiklinis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Temperatūros kilimo garsinis signalas | + |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita informacija | 4 krepšiai. |
| Rodyti daugiau | |



























