Šaldiklis Liebherr Fd 1404 kaina
Šaldiklis Liebherr Fd 1404 kaina
Liebherr, Pure, 107 L, aukštis 85 cm, baltas - ŠaldiklisSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
399.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
399.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Liebherr Fd 1404 PureTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
401.04 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mini šaldiklis Liebherr Fd 1404 PurePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
392.70 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
392.70 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Šaldiklis Liebherr Fd 1404 PureDaugiau |
|
392.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
392.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
LIEBHERR Fd 1404 ŠaldiklisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
393.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
393.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldiklis Liebherr Fd 1404 PureYra sandėlyje. |
|
393.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
393.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Liebherr Fd1404 šaldiklis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 39.39 eur/mėn |
|
393.86 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Mini šaldiklis Liebherr Fd 1404 PureIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
399.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
399.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Liebherr, Pure, 107 L, aukštis 85 cm, baltas - ŠaldiklisSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
399.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
399.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Liebherr Fd 1404 PureTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
401.04 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 11:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 4016803094333 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | fd 1404 |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 137kwh |
| Bendra talpa | 107l |
| Temperatūra | -18°c |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 13val. |
| Užšaldymo galia | 7kg/24h |
| Klimato klasė | sn-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 37db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 55cm |
| Gylis | 60.7cm |
| Svoris | 35.5kg |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Temperatūros kilimo garsinis signalas | + |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita informacija | 4 stalčiai; variospace; frostprotect (darbas iki –15 °c aplinkos temperatūros); led apšvietimas; touchcontrol; keičiami durų vyriai (atidaroma iš dešinės); durų atidarymo kampas 211°; laido ilgis 2000 mm |
| Rodyti daugiau | |































