Šaldiklis Hisense FT3B213SAWE kaina
Šaldiklis Hisense FT3B213SAWE kaina
Hisense FT3B213SAWE montuojamasis šaldiklis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 56.00 eur/mėn |
|
559.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Hisense, NoFrost, 235 L, aukštis 178 cm - Įmontuojamas šaldiklisSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
559.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
559.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Hisense FT3B213SAWETik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
626.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 22:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 6921727081698 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | ft3b213sawe |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 224kwh |
| Bendra talpa | 235l |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 11val. |
| Užšaldymo galia | 12kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | Įmontuojami |
| Savybės | bešerkšnis („nofrost“) |
| Aukštis | 177.2cm |
| Plotis | 54cm |
| Gylis | 54.5cm |
| Svoris | 61kg |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | jutiklinis |
| Temperatūros kilimo garsinis signalas | + |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita informacija | keičiama durų atidarymo kryptis |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |




























