Šaldiklis Hisense FC247D4AWLE kaina
Šaldiklis Hisense FC247D4AWLE kaina
HISENSE FC247D4AWLE Šaldymo dėžė |
|
219.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
219.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldiklis Hisense FC247D4AWLEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
249.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
249.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Hisense FC247D4AWLE šaldiklis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 41.67 eur/mėn |
|
249.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldiklis Hisense FC247D4AWLEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
249.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
249.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Hisense, 191 L, gylis 89,1 cm aukštis 86 cm, baltas - ŠaldiklisSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
249.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
249.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 13:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 6921727076182 |
| Tipas | Šaldymo dėžė |
| Gamintojo kodas | fc247d4awle |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 198kwh |
| Bendra talpa | 191l |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 28val. |
| Užšaldymo galia | 10kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 85.3cm |
| Plotis | 89.1cm |
| Gylis | 55.7cm |
| Svoris | 31kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita informacija | komplekte vienas krepšys; temperatūros reguliavimas |
| Rodyti daugiau | |





















