Gartraukis Franke Smart FSM 601 kaina
Gartraukis Franke Smart FSM 601 kaina
FRANKE Smart FSM 601 BK/GL (315.0489.958) GartraukisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
128.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
128.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-03-17 14:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FRANKE |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 7612981899783 |
| Gamintojo kodas | fsm 601 wh/gl |
| Energijos sunaudojimas per metus | 85kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 9.1 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | 68lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 75.1 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | 225m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 380m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 58db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 69db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Tipas | montuojami į spintelę |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Apšvietimas | led |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 17.5cm |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 29.5cm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Rodyti daugiau | |



































