Gartraukis Franke FBI 525 kaina
Gartraukis Franke FBI 525 kaina
Franke FBI 525 GRKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 114.0 € Daugiau |
|
91.95 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gartraukis Franke FBI 525 GR, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 120.9 € Daugiau |
|
91.96 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
FRANKE FBI 525 GR (305.0599.532) Gartraukis+DovanaLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! Daugiau |
|
88.91 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
88.91 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Franke FBI 525 GRKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 114.0 € Daugiau |
|
91.95 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gartraukis Franke FBI 525 GR, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 120.9 € Daugiau |
|
91.96 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gartraukis Franke FBI 525 GR, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 120.9 € Daugiau |
|
91.96 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Įmontuojamas gartraukis FRANKE FBI 525 GR, 305.0599.532Daugiau |
|
97.05 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
97.05 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Franke FBI 525 GR 305.0599.532Daugiau |
|
98.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
98.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis FRANKE FBI 525 XS HCS, 305.0599.509 |
|
126.55 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
126.55 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 09:59
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FRANKE |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 7612985764759 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | 305.0599.509 |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 390m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 1 |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | 2 x 1 |
| Plotis | 52cm |
| Gylis | 37cm |
| Valdymas | stumdomas |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120-150mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai, led apšvietimas, plaunamas filtras |
| Rodyti daugiau | |





























