Gartraukis Franke FTC 601 WH GL kaina
Gartraukis Franke FTC 601 WH GL kaina
Įmontuojamas gartraukis Franke Telescopic Glass FTC 601 WH GL, 110.0439.277, bal.. |
|
126.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
126.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Franke Telescopic Glass FTC 601 WH GL, 110.0439.277, bal.. |
|
127.05 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
127.05 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
FRANKE FTC 601 WH/GL (110.0439.277) GartraukisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
129.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
129.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Franke Telescopic Glass FTC 601 WH GL, 110.0439.277, bal.. |
|
137.99 €
|
Į parduotuvę merlonda.lt |
Įmontuojamas gartraukis Franke Telescopic Glass FTC 601 WH/GL, 110.0439.277, bal..Yra sandėlyje. |
|
139.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
139.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Franke FTC 601 WH GLKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 151.0 € |
|
143.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 10:39
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FRANKE |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 7612981773441 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | 110.0439.277 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 85kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | 255m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 380m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 58db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 69db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | dažytas metalas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 17.5cm |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 28cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Svoris | -kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas |
| Laido ilgis | -m |
| Savybės | su riebalų filtru |
| Rodyti daugiau | |





























