Gartraukis Elica ERA S IX/A/52 kaina
Gartraukis Elica ERA S IX/A/52 kaina
ELICA ERA S IX/A/52 GartraukisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
145.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
145.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Elica ERA S IX/A/60Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 219 € |
|
148.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Elica ERA S IX/ A/ 52 montuojamasis gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 14.80 eur/mėn |
|
148.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
148.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Elica ERA S IX/A/52Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
148.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
148.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Gartraukis Elica ERA S IX/A/52 |
|
148.65 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
148.65 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis ELICA ERA S IX/A/52, PRF0142886Yra sandėlyje. |
|
149.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
149.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Gartraukis ELICA ERA S IX/A/60 |
|
151.87 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
151.87 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Elica ERA S IX/A/52Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
152.44 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
152.44 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Gartraukis Elica ERA S IX/A/52Daugiau |
|
154.40 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
154.40 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Gartraukis ELICA ERA S IX/A/52Visą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
159.00 €
|
Į parduotuvę 24take.lt |
ELICA ERA S IX/A/60 |
|
165.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
165.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 13:56
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELICA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8020283045460 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | era s ix/a/60 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 50kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | c |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | d |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 428m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 57db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 68db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 236m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 1 |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 177cm |
| Plotis | 53.5cm |
| Gylis | 30cm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas, plaunamas filtras, anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Rodyti daugiau | |







































