Epson ELPMB23 projektoriaus lubų laikiklis | Suderinamumas: CO-FH01/CO-W01/EB-22.. |
|
184.69 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
EPSON EB-E20 Projectors Mobile XGA 1024 x 768 4:3 HD ready 3400-2200 Lumen 15 00.. |
|
705.96 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
705.96 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (61)
Epson EB-E20 Projektorius 3LCD XGA (1024x768), 3400 ANSI liumenų, USB, Balta |
|
410.00 €
|
Išparduota1stop.lt |
Epson EB-E20 | XGA (1024x768) | 3400 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 mont.. |
|
418.00 €
|
Išparduotaskytech.lt |
"Epson EB-E20", 3400 ANSI liumenų, 3LCD, XGA (1024x768), 15000:1, 4:3, 762-8890 .. |
|
434.15 €
|
Išparduotaprintera.lt |
Epson EB-E20 Projektorius 3LCD XGA (1024x768), 3400 ANSI liumenų, USB, Balta |
|
435.24 €
|
Išparduotadidmeninistiekimas.lt |
Epson EB-E20 Projektorius 3LCD XGA (1024x768), 3400 ANSI liumenų, USB, Balta |
|
435.24 €
|
Išparduotalaramus.lt |
Epson EB-E20 Projektorius 3LCD XGA (1024x768), 3400 ANSI liumenų, USB, Balta |
|
438.32 €
|
Išparduota4office.lt |
Epson | EB-E20 | XGA (1024x768) | 3400 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 mo.. |
|
446.41 €
|
Išparduotapricemarket.lv |
Epson | EB-E20 | XGA (1024x768) | 3400 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 mo.. |
|
454.57 €
|
Išparduotacomplius.lt |
Epson | EB-E20 | XGA (1024x768) | 3400 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 mo.. |
|
456.80 €
|
Išparduotakilobaitas.lt |
Projektorius EPSON EB-E20 Mobile XGA 1024 x 768 4:3 HD ready 3400-2200 Lumen 15 .. |
|
457.55 €
|
Išparduotaprimtech.lt |
Epson EB-E20 Projektorius 3LCD XGA (1024x768), 3400 ANSI liumenų, USB, Balta |
|
459.20 €
|
Išparduotabigbox.lt |
Epson EB-E20 duomenų projektorius Standartinio nuotolio projektorius 3400 ANSI l.. |
|
462.02 €
|
Išparduotafrog.ee |
Epson | EB-E20 | XGA (1024x768) | 3400 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 mo.. |
|
462.15 €
|
Išparduotakrokodilai.lt |
Spausdintuvai EPSON 3LCD projector EB-E20 XGA (1024x768), 3400 ANSI lumens, Whit.. |
|
465.65 €
|
Išparduotaevelatus.lt |
Epson 3LCD projector EB-E20 XGA (1024x768), 3400 ANSI lumens, White, Lamp warran.. |
|
465.92 €
|
Išparduotaerno.lt |
Epson 3LCD projektorius EB-E20 XGA (1024x768), 3400 ANSI liumenų, baltas, lempos.. |
|
466.02 €
|
Išparduotatoptech.lt |
Epson | EB-E20 | XGA (1024x768) | 3400 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 mo.. |
|
467.42 €
|
Išparduotaenrike.lt |
Epson 3LCD projector EB-E20 XGA (1024x768) 3400 ANSI lumens White Lamp warranty .. |
|
472.59 €
|
Išparduotasmartech.ee |
Epson | EB-E20 | XGA (1024x768) | 3400 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 mo.. |
|
472.64 €
|
Išparduotaitwork.lt |
Epson | EB-E20 | XGA (1024x768) | 3400 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 mo.. |
|
472.82 €
|
Išparduotamaziausiakaina.lt |
Epson | EB-E20 | XGA (1024x768) | 3400 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 mo.. |
|
472.82 €
|
Išparduotapirkpc.lt |
Projektorius Epson 3LCD projector EB-E20 XGA (1024x768), 3400 ANSI lumens, White |
|
472.99 €
|
Išparduotaogmina.lt |
Epson EB-E20 projektorius – XGA (1024x768), 3400 ANSI liumenų, 12 mėn. lempos ga.. |
|
475.09 €
|
Išparduotavieni.lt |
|
Technoaura.lt
|
Epson EB-E20 |
|
477.00 €
|
Išparduotatechnoaura.lt |
Epson | EB-E20 | XGA (1024x768) | 3400 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 mo.. |
|
477.40 €
|
Išparduotarpc.lt |
Epson 3LCD projector EB-E20 XGA (1024x768), 3400 ANSI lumens, White, Lamp warran.. |
|
481.91 €
|
Išparduotaalfateka.lt |
Epson EB-E20 Projektorius 3LCD XGA (1024x768), 3400 ANSI liumenų, USB, Balta |
|
490.00 €
|
Išparduotaderekis.lt |
Epson EB-E20 data projector Desktop projector 3400 ANSI lumens 3LCD XGA (1024x76.. |
|
495.14 €
|
Išparduotafortakas.lt |
EPSON 3LCD projektorius EB-E20 XGA (1024x768), 3400 ANSI liumenų, baltas, lempos.. |
|
495.84 €
|
Išparduotamarsietis.lt |
Epson EB-E20 Standartinio nuotolio projektorius 3400 ANSI lumens 3LCD XGA (1024x.. |
|
499.76 €
|
Išparduotasenetic.lt |
Epson 3LCD projector EB-E20 XGA (1024x768), 3400 ANSI lumens, White, Lamp warran.. |
|
500.09 €
|
Išparduotasmartonly.eu |
Projektorius EPSON EB-E203, 3LCD, XGA (1024x768), 3400 ANSI lumens, White V11H98.. |
|
532.00 €
|
Išparduotatopocentras.lt |
Epson EB-E20 XGA (1024x768) 3400 ANSI liumenų baltos lempos garantija 12 mėn. |
|
535.08 €
|
Išparduotasolit.me |
Epson 3LCD projector EB-E20 XGA (1024x768), 3400 ANSI lumens, White, Lamp warran.. |
|
538.79 €
|
Išparduotaurmokaina.lt |
Epson | EB-E20 | 3LCD projector | XGA | 1024 x 768 | 3400 ANSI lumens | White |
|
545.56 €
|
Išparduotahomesmart.lt |
Epson EB-E20 data projector Desktop projector 3400 ANSI lumens 3LCD XGA (1024x76.. |
|
558.22 €
|
Išparduotabaitukas.lt |
Epson | EB-E20 | XGA (1024x768) | 3400 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 mo.. |
|
560.75 €
|
Išparduotaelektrika.lv |
Epson | EB-E20 | XGA (1024x768) | 3400 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 mo.. |
|
560.92 €
|
Išparduotaelectrobase.lt |
Epson EB-E20 data projector Desktop projector 3400 ANSI lumens 3LCD XGA (1024x76.. |
|
692.85 €
|
Išparduotatrajektorija.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 21:25
! Praneškite apie klaidąKainų kitimo istorija - Projektorius Epson EB-E20

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Projektorius Epson EB-E20
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | EPSON |
| Kategorija | Projektoriai |
| Prekės kodas | 8715946680743 |
| Tipas | projektoriai |
| Projektavimo sistema | lcd |
| Kontrastas | 15000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 4:3 |
| Maksimali raiška | 1024 x 768 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 3400 |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | 30 - 350 |
| Projektoriaus lempa | 210 |
| Svoris | 2.70kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 6000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Pakuotės turinys | dėžutė, projektorius, instrukcija, valdymo pultelis, usb diegimo lazdelė, laidas |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | - |
| Artinimas, kartais | 1.35 |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Nuotolinis valdymas | + |
| 3D funkcija | - |
| Aukštis | 87mm |
| Plotis | 309mm |
| Gylis | 282mm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |




























































