Projektorius Epson EB-E24 kaina
Projektorius Epson EB-E24 kaina
Epson EB-E24Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 564.0 € |
|
496.35 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Projektorius Epson EB-E24Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 549 € |
|
509.02 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Projektorius Epson EB-E24 XGA (1024x768) 3600 ANSI lumens WhiteNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
530.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Epson EB-E24 Standartinio nuotolio projektorius 3600 ANSI lumens 3LCD XGA (1024x.. |
|
466.55 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Epson | EB-E24 | XGA (1024x768) | 3600 ANSI lumens | White | V11HB51040 | 87159.. |
|
495.10 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Epson EB-E24Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 564.0 € |
|
496.35 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Epson EB-E24 | XGA (1024x768) | 3600 ANSI lumens | White | V11HB51040 |
|
496.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
496.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Epson EB-E24 3LCD Laser Projector, WhitePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
499.04 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
499.04 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Epson EB-E24 Standard throw projector 3600 ANSI lumens 3LCD XGA (1024x768) White |
|
503.93 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
503.93 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Epson | EB-E24 | XGA (1024x768) | 3600 ANSI lumens | White|V11HB51040 |
|
506.36 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Projektorius Epson EB-E24Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 549 € |
|
509.02 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Projektorius Epson EB-E24Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 549 € |
|
509.02 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Projektorius Epson | EB-E24 | XGA (1024x768) | 3600 ANSI lumens | Baltas |
|
509.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
509.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Projektorius Epson EB-E24, 3LCD, XGA, 1024x768, 3600 ANSI liumenų, baltas |
|
510.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Epson EB-E24 Standard throw projector 3600 ANSI lumens 3LCD XGA (1024x768) White |
|
512.29 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Epson EB-E24 | XGA (1024x768) | 3600 ANSI lumens | White |
|
517.34 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
517.34 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Epson EB-E24 | XGA (1024x768) | 3600 ANSI lumens | White |
|
523.50 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
523.50 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Epson EB-E24 3LCD Laser Projector, WhiteIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
523.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
523.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Projektorius Epson EB-E24 XGA (1024x768) 3600 ANSI lumens WhiteNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
530.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Epson EB-E24 | XGA (1024x768) | 3600 ANSI lumens | WhiteKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
533.28 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
533.28 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Epson EB-E24 | XGA (1024x768) | 3600 ANSI lumens | White V11HB51040 | 8715946738.. |
|
538.17 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 13:35
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EPSON |
| Kategorija | Projektoriai |
| Prekės kodas | 8715946738062 |
| Tipas | projektorius |
| Gamintojo kodas | v11hb51040 |
| Projektavimo sistema | 3lcd |
| Kontrastas | 15000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 4:3 |
| Tikroji raiška | 1024 x 768 |
| Maksimali raiška | 1024 x 768 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 3600 |
| Jungtys | vga, usb 2.0, 3.5 mm, rs-232c, 1 x hdmi |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | 30 - 350 |
| Projektoriaus lempa | - |
| Galia | -w |
| Matmenys | 302 x 77 x 234cm |
| Svoris | 2.4kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 12000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Pakuotės turinys | projektorius, instrukcija, valdymo pultelis, laidai |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | - |
| Vidinė atmintis | -gb |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Nuotolinis valdymas | + |
| 3D funkcija | - |
| Vaizdo technologija | 3lcd |
| DVI | - |
| Aukštis | 77mm |
| Rodyti daugiau | |









































