Projektorius Epson EB-FH08 kaina
Projektorius Epson EB-FH08 kaina
Projektorius Epson EB-FH08Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 569 € |
|
517.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Projektorius Epson EB-FH08Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 862.92 € |
|
538.92 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Projektorius Epson EB-FH08 Full HD WhiteNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
594.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
EPSON EB-FH08 3LCD Projector 3600lm |
|
499.00 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
499.00 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Projektorius EPSON EB-FH08 3LCD, 3600 lm |
|
507.72 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
507.72 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Projektorius Epson EB-FH08Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 569 € |
|
517.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Projektorius Epson EB-FH08Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 569 € |
|
517.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
EPSON EB-FH08 3LCD Projector 3600lmPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
517.10 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
517.10 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
Epson EB-FH08 | Full HD (1920×1080) | 3600 ANSI lumens | White |
|
527.26 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
527.26 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Projektorius Epson EB-FH08Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 862.92 € |
|
538.92 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
EPSON EB-FH08 3LCD Projector 3600lmIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
542.96 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
542.96 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
Epson EB-FH08 projektorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 56.17 eur/mėn |
|
561.66 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Epson EB-FH08 Projektorius 3LCD FHD 1920x1080, 3600 ANSI lumens, USB, Balta | V1.. |
|
583.10 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
583.10 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Epson EB-FH08 Projektorius 3LCD FHD 1920x1080, 3600 ANSI lumens, USB, Balta |
|
587.60 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Epson | EB-FH08 | Full HD (1920x1080) | 3600 ANSI lumens | White | V11HB54040 | .. |
|
591.05 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Projektorius Epson EB-FH08 Full HD WhiteNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
594.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Epson EB-FH08 3600 ANSI lumens 3LCD 1080p (1920x1080) White |
|
595.56 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
595.56 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Epson EB-FH08 Projektorius 3LCD FHD 1920x1080, 3600 ANSI lumens, USB, Balta |
|
601.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
601.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Epson EB-FH08 Projektorius 3LCD FHD 1920x1080, 3600 ANSI lumens, USB, BaltaDaugiau |
|
604.76 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
604.76 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Epson EB-FH08 Projektorius 3LCD FHD 1920x1080, 3600 ANSI lumens, USB, BaltaKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
606.69 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
606.69 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Epson EB-FH08 Projektorius 3LCD FHD 1920x1080, 3600 ANSI lumens, USB, Balta |
|
612.26 €
|
Į parduotuvę laramus.lt |
Epson EB-FH08 Projektorius 3LCD FHD 1920x1080, 3600 ANSI lumens, USB, Balta |
|
612.26 €
|
Į parduotuvę didmeninistiekimas.lt |
EPSON EB-FH08/3LCD/3600lm/FHD/2x HDMI | EV11HB54040 | 8715946738567 |
|
635.85 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Epson EB-FH08 Projektorius 3LCD FHD 1920x1080, 3600 ANSI lumens, USB, BaltaYra sandėlyje. |
|
644.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
644.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Epson | EB-FH08 | Full HD (1920x1080) | 3600 ANSI lumens | White|V11HB54040 |
|
674.50 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Epson | EB-FH08 | Full HD (1920x1080) | 3600 ANSI lumens | WhiteDaugiau |
|
675.10 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
Projektorius Epson EB-FH08, 3LCD, 1920x1080, 3600 ANSI liumenų, baltas |
|
679.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Epson EB-FH08 3LCD Projector 3600lm V11HB54040 |
|
682.94 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
682.94 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Epson | EB-FH08 | Full HD (1920x1080) | 3600 ANSI lumens | White |
|
684.56 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Epson EB-FH08 | Full HD (1920x1080) | 3600 ANSI lumens | WhiteDaugiau |
|
697.32 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
697.32 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Epson | EB-FH08 | Full HD (1920x1080) | 3600 ANSI lumens | White V11HB54040 | 87.. |
|
716.88 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-24 09:38
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EPSON |
| Kategorija | Projektoriai |
| Prekės kodas | 8715946738567 |
| Tipas | projektorius |
| Projektavimo sistema | 3lcd |
| Kontrastas | 16000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Tikroji raiška | 1920 x 1080 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 3600 |
| Jungtys | usb, 3.5 mm, 1 x hdmi |
| Išvesties jungtys | usb 2.0 |
| Projektoriaus lempa | - |
| Svoris | 2.6kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 6000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Pakuotės turinys | projektorius, instrukcija, valdymo pultelis, laidas |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | - |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Nuotolinis valdymas | + |
| 3D funkcija | - |
| Vaizdo technologija | 3lcd |
| DVI | - |
| Aukštis | 82mm |
| Plotis | 302mm |
| Gylis | 237mm |
| Rodyti daugiau | |



















































