Projektorius Epson EB-FH06 kaina
Projektorius Epson EB-FH06 kaina
Projektorius Epson 3LCD EB-FH06 Full HD (1920x1080), 3500 ANSI lumens, BaltasNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
686.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
686.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
(1920x1080) Epson EB-FH06 3-LCD Portable 3500-Lumen 16:9 VGA HDMI CompositeVideo.. |
|
805.10 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Beamer EB-FH06 3-LCD Portable 3500-Lumen 16-9 VGA HDMI Speaker Full HD White |
|
807.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
807.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Epson EB-FH06 White projektorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 136.34 eur/mėn |
|
818.04 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
818.04 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
„Full HD“ 1080p projektorius Epson EB-FH06 (V11H974040) |
|
818.04 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
818.04 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Epson EB-FH06 data projector Standard throw projector 3500 ANSI lumens 3LCD 1080.. |
|
831.84 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
831.84 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Epson EB-FH06 duomenų projektorius Standartinio nuotolio projektorius 3500 ANSI .. |
|
909.78 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-30 15:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EPSON |
| Kategorija | Projektoriai |
| Prekės kodas | 8715946680576 |
| Tipas | projektorius |
| Kontrastas | 16000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 3500 |
| Išvesties jungtys | 3.5 mm, vga, usb 2.0, hdmi |
| Spalvų sistema | 1.07 billion colours (30-bit) |
| Projektoriaus lempa | 210 |
| Svoris | 2.80kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 6000val. |
| Jungties tipas | vga, hdmi, usb |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Vaizdo reguliavimo funkcijos | rankinis fokusavimas |
| Nuotolinis valdymas | + |
| 3D funkcija | - |
| Vaizdo technologija | 3lcd |
| Projekcijos atstumas - min. | 0.9m |
| Projekcijos atstumas - maks. | 10m |
| Aukštis | 92mm |
| Plotis | 302mm |
| Gylis | 252mm |
| Rodyti daugiau | |






































































