Viryklė Electrolux LKR564200W kaina
Viryklė Electrolux LKR564200W kaina
Viryklė ELECTROLUX LKR564200WKlauskite kainą, taikome nuolaidą |
|
399.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-11-02 04:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7332543818457 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės |
| Aukštis | 85.8cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Orkaitės tūris | 58l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Orkaitės durų stiklai | 2 |
| Rodyti daugiau | |


































