Viryklė Electrolux LKK560203W kaina
Viryklė Electrolux LKK560203W kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7332543767946 |
| Gamintojo kodas | lkk560203w |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.75 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 94.9 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės su elektrine orkaite |
| Aukštis | 85.5cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 41kg |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 58l |
| Laikmatis | + |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Rodyti daugiau | |


































