Viryklė Electrolux LKG604002W kaina
Viryklė Electrolux LKG604002W kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-10-27 14:49
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7332543977253 |
| Plotis | 60 |
| Aukštis | 85.7 |
| Korpuso medžiaga | Metalas |
| Garantija | 24 |
| Papildoma informacija | Mėgaukitės tradiciniu kepimu naudojant dujas tiek gamindami ant viryklės, tiek kepdami orkaitėje. Mechaninis laikmatis informuos Jus, kai pasibaigs nustatytas kepimo laikas, nes net ir viena minutė turi įtakos galutiniam rezultatui. Komplekte yra sukamasis iešmas, kuris leis skrudinti mėsą kaip gamtoje. Orkaitės viduje sumontuotas elektrinis grilis leis pasiekti auksinę ir traškią plutelę, o vidaus apšvietimas leis stebėti gaminamą maistą nevarstant durelių. Katalitinis savaiminis orkaitės išsivalymas palengvins buitį, o lengvai išimami stiklai leis be vargo pasirūpinti orkaitės švara. |
| Galia | 10100 |
| Svoris | 39 |
| Dujų degiklių elektrinis uždegimas | + |
| Su apšvietimu | + |
| Gylis | 60 |
| Modelis | LKG604002W |
| Valdymas | Mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Termostatas | + |
| Ekranas | - |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Kaitlentės tipas | Dujinė |
| Kaitlentės paviršius | Metalas |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Kaitviečių skersmuo | 100mm x 54mm x 70mm x 70mm |
| Kaitviečių galia | 3000W x 1000W x 2000W x 2000W |
| Kaitviečių grotelių tipas | Emaliuotos |
| Kaitviečių apsauga nuo dujų nuotėkio | + |
| Orkaitės tipas | Dujinė |
| Orkaitės galia | 2100 |
| Orkaitės talpa | 59 |
| Orkaitės maksimali temperatūra | 250 |
| Orkaitės durelių stiklų skaičius | 2 |
| Orkaitės funkcijų skaičius | 3 |
| Orkaitės elektrinis uždegimas | + |
| Orkaitės funkcijos | Apatinis kaitinimas, grilis, kepimas ant grotelių su iešmu |
| Valymo tipas | Katalizinė savaiminio išsivalymo sistema |
| Viryklės dangtis | Stiklinis |
| Kepimo padėklų skaičius | 2 |
| Vaikų saugos funkcija | - |
| Grotelių skaičius | 1 |
| Skyrius indams | + |
| Laido kištukas | - |
| Prijungimo kabelis | + |
| Teleskopiniai bėgeliai | Nėra |
| Kilmės šalis | Rumunija |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A+++ - D |
| Rodyti daugiau | |




























