Džiovyklė Electrolux EW8H358S kaina
Džiovyklė Electrolux EW8H358S kaina
Džiovyklė Electrolux EW8H358STik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
548.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 11:55
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Džiovyklės |
| Prekės kodas | 7332543748020 |
| Gamintojo kodas | EW8H358S |
| Maksimalus skalbinių svoris | 8kg |
| Džiovinimo tipas | Kondensacinės su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | A++ |
| Energijos sąnaudos per metus | 235kWh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | 235 |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Automatinė/Neautomatinė | Automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 1.99kWh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | 0.13W |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | 10min |
| Džiovinimo trukmė | 154min. |
| Kondensacijos efektyvumo klasė | B |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | 82 |
| Triukšmingumo lygis | 66dB(A) |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Tipas | Pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 63.8cm |
| Svoris | 47.86kg |
| Galia | 900W |
| Valdymas | Elektroninis |
| Programų skaičius | 12 |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Programos laiko rodymas | + |
| Džiovinimo pradžios atidėjimas | + |
| Džiovinimo temperatūros reguliavimas | + |
| Nerūdijančio plieno būgnas | + |
| Keičiama durų atidarymo kryptis | + |
| Būgno vidaus apšvietimas | + |
| Vėsinimo funkcija | + |
| Krepšys švelniems skalbiniams | - |
| Apsauga nuo skalbinių glamžymo | + |
| Kondensato prisipildymo indikacija | + |
| Pūkų filtro užterštumo indikacija | + |
| Užraktas nuo vaikų | + |
| Kita informacija | Drėgmės jutiklis |
| Programos | Medvilnė, Džinsai, Program Outdoor, Vilna, Mix, Švelnūs, Šilko džiovinimo programa, Sintetika, Atgaivinimas, Eco medvilnė, Sporto drabužiai, Antklodės |
| Rodyti daugiau | |



















































Deivydas
2022-04-27 13:52:27
Ilgai dvejojau, ar tikrai naudosiu, ar negadins drabuziu. Tai drabuziai atrodo dar geriau nei iki siol. Naudojimas labai paprastas ir nesudetingas. Dizainas gerai isiderino i interjera.